Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Finansiści w strukturach Jones Lang LaSalle

Tomasz Trybus, Agnieszka Mierzwicka, Maciej Harasimowicz oraz Piotr Gostomski to nowe osoby po kierunkach finansowych, które zasilą zespół Jones Lang LaSalle.
Kategoria: Awanse
13.08.2013
Do firmy na stanowisko kierownika działu księgowości klientów dołączył Tomasz Trybus – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, doświadczony księgowy i manager z certyfikatem księgowym nadanym przez Ministerstwo Finansów.

Agnieszka Mierzwicka objęła stanowisko kierownika działu księgowości zarządczej. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle realizowała projekty w DTZ Management Polska. Ukończyła finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej.

Piotr Gostomski objął funkcję windykatora. Doświadczenie zawodowe zdobył w DTZ Management Polska. Piotr jest absolwentem finansów i bankowości w Szkole Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej.

Maciej Harasimowicz dołączył do zespołu na stanowisko analityka finansowego. Maciej jest absolwentem stosunków międzynarodowych w Collegium Civitas, a jego obszary kompetencji to księgowość, finanse, kontroling oraz zarządzanie nieruchomościami.

Na zdj. licząc od lewej: Agnieszka Mierzwicka, Tomasz Trybus, Piotr Gostomski oraz Maciej Harasimowicz

Zobacz również