Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Grzegorz Długosz Prezesem Polskiego Standardu Płatności

Polski Standard Płatności informuje, że dnia 10 czerwca 2015 roku Rada Nadzorcza powierzyła funkcję Prezesa Zarządu Grzegorzowi Długoszowi, który na tym stanowisku zastąpił Adama Malickiego. Nowym Wiceprezesem spółki został Dariusz Mazurkiewicz.
Kategoria: Awanse
24.06.2015

Grzegorz Długosz od 1 kwietnia 2014 roku był Wiceprezesem Zarządu Polskiego Standardu Płatności odpowiedzialnym za rozwój biznesu płatności. Z branżą finansową związany jest od 22 lat. W przeszłości pełnił funkcję członka Zarządu First Data Polska, odpowiadając za linię biznesową usług dla banków i instytucji finansowych. Wcześniej miedzy innymi współtworzył Inteligo oraz wprowadzał produkty kartowe w Banku Millennium. Z wykształcenia jest matematykiem, absolwentem Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Zobacz oferty pracy w bankowości »

Na stanowisko Wiceprezesa Zarządu PSP Rada Nadzorcza powołała Dariusza Mazurkiewicza, pełniącego wcześniej w spółce funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów. Dariusz Mazurkiewicz w okresie od 2010 do 2014 roku był prezesem SkyCash Poland.

W przeszłości zajmował również stanowiska Prezesa Zarządu w Bauer-Weltbild Media, Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Finansowego w Interia.pl. Jest absolwentem Zarządzania Finansami w Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Na podst.: www.polskistandardplatnosci.pl

Zobacz również