Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Grzegorz Minczanowski prezesem ZM Henryk Kania

Rada nadzorcza ZM Henryk Kania powołała na stanowisko prezesa zarządu spółki Grzegorza Minczanowskiego, dotychczasowego wiceprezesa ds. finansowych, który pełnił funkcję prezesa także w okresie od sierpnia 2013 roku do maja 2014 roku.
Kategoria: Awanse
15.10.2014
Nowy zarząd ZM Henryk Kania będzie działał w czteroosobowym składzie. Grzegorz Minczanowski - prezes zarządu - odpowiadać będzie za kompleksowe zarządzanie spółką, finanse i sprawozdawczość. Piotr Wiewióra - wiceprezes zarządu - obejmie odpowiedzialność za procesy produkcyjne, rozwój spółki oraz nadzór na poszczególnymi zakładami. Dominika Rąba - członek zarządu - będzie nadzorować sprzedaż, marżowość i efektywność produkcji oraz administrację.
 
Grzegorz Minczanowski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończył Wydział Ekonomii na kierunku Finanse i Bankowość. Od 2003 roku prowadził własną działalność gospodarczą jako biegły rewident. Jest specjalistą w zakresie audytu, rachunkowości oraz doradztwa podatkowego. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie kontroli procesów inwestycyjnych, kontrolingu i rachunkowości zarządczej. Ze spółką ZM Henryk Kania jest związany od 2010 roku.

Zobacz również