Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Grzegorz Olszewski w zarządzie Banku Pekao

Rada Nadzorcza Banku Pekao S.A. zdecydowała 6 marca o powierzeniu stanowiska we władzach banku Grzegorzowi Olszewskiemu, wcześniej dyrektorowi odpowiedzialnemu za produkty inwestycyjne w PZU Życie.
Kategoria: Awanse
07.03.2019

Grzegorz Olszewski ma ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze finansowym. Do Banku Pekao przyszedł z Grupy PZU, gdzie od października 2017 roku pracował na stanowisku Dyrektora Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych oraz doradcy Prezesa Zarządu.

Grzegorz Olszewski od 2008 rozwija karierę w zakresie produktów inwestycyjnych. Od 2012 roku już jako dyrektor nie tylko kierował sprzedażą, ale również brał udział w ważnych projektach i inicjatywach, w tym: IPO Alior Banku, promocji platformy Alior Trader czy wprowadzeniu usługi doradztwa inwestycyjnego w oddziałach detalicznych oraz private banking. W 2014 roku przeszedł do AgioFunds TFI S.A., gdzie aktywnie wdrażał produkty inwestycyjne. W październiku 2017 roku rozpoczął pracę w Grupie PZU na stanowisku Dyrektora Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych oraz doradcy Prezesa Zarządu. Dodatkowo w grudniu 2017 roku został kierownikiem, zakończonego sukcesem projektu, którego celem było uruchomienie pierwszej w Polsce platformy do sprzedaży pasywnych funduszy inwestycyjnych inPZU.

Grzegorz Olszewski jest Absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania / Polish Open University (aktualnie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie) na kierunku Zarządzanie Finansami oraz Bachelor of Arts (B.A.), Finance, na Oxford Brookes University.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również