Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jakub Matusiak partnerem w dziale prawno-podatkowym PwC

Zobacz oferty pracy

PwC
Jakub Matusiak dołączył do grona partnerów PwC 1 stycznia 2021 roku.
Kategoria: Awanse
12.01.2021
Zobacz
oferty pracy
PwC

Jakub Matusiak jest związany z PwC od ponad 15 lat. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatków pośrednich, tj. VAT, cło, akcyza i podatki środowiskowe. Zapewnia klientom wsparcie w obszarze szeroko pojętego międzynarodowego obrotu towarowego. Jakub jest również ekspertem w zakresie klasyfikacji statystycznej i taryfowej towarów i usług dla potrzeb podatkowych (stawki VAT, mechanizm podzielonej płatności, JPK_GTU) i celnych.

Od 2017 roku jest liderem praktyki prawno-podatkowej biura PwC we Wrocławiu, dbając zarówno o rozwój rynku dolnośląskiego, jak również o synergię pomiędzy biurem lokalnym a warszawskim biurem PwC. Współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi klientami z sektora Retail & Consumer oraz Industrial Manufacturing.

W nowej roli Jakub będzie łączył funkcję lidera praktyki prawno-podatkowej we wrocławskim biurze z współzarządzaniem jednym z największych zespołów podatków pośrednich PwC w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Jest również licencjonowanym doradcą podatkowym.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również