Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jarosław Bochenek partnerem w Mazars

Zobacz oferty pracy

Jarosław Bochenek został awansowany ze stanowiska Partnera lokalnego. Pełni ponadto funkcję członka zarządu firmy Mazars Audyt Sp. z o.o. i szefa biura Mazars w Krakowie.
Kategoria: Awanse
02.01.2020
Zobacz
oferty pracy

Jarosław Bochenek jest biegłym rewidentem i członkiem ACCA. Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych, rachunkowości i finansach oraz świadczeniu usług doradczych dla spółek z różnych branż zdobyte podczas pracy w Mazars oraz w jednej z firm z tzw. "wielkiej czwórki" w Polsce i za granicą.

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu księgowości i finansów w Bristol Business School (Wielka Brytania).

Posiada tytuł MBA University of Bristol oraz Ecole Nationale des Ponts et Chaussées (Francja). Dołączył do Mazars w 2008 r. jako Dyrektor Biura w Krakowie. W niedługim czasie został Członkiem Zarządu spółki Mazars Audyt sp. z o.o., a w 2018 r. powołano go na stanowisko Partnera Lokalnego Mazars w Polsce.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również