Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jerzy Visan odpowiedzialny za pion sprzedaży w Allianz Polska

Katarzyna Scheer złożyła rezygnację ze stanowiska wiceprezesa Zarządów TUiR Allianz Polska oraz TU Allianz Życie Polska z dniem 28 lutego 2015 roku. Rady Nadzorcze obu spółek powołały na to stanowisko Jerzego Visana, powierzając mu odpowiedzialność za pion sprzedaży.
Kategoria: Awanse
23.03.2015

Jerzy Visan jest absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ukończył też studia MBA z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Zobacz oferty pracy w ubezpieczeniach »

Karierę zawodową rozpoczynał w TUiR Warta, pracował również w towarzystwie ubezpieczeniowym Nationale Nederlanden (Grupa ING). Z Grupą Allianz Polska związany od rozpoczęcia działalności Allianz w Polsce w 1997 roku, początkowo jako manager ds. ubezpieczeń grupowych, a potem dyrektor Departamentu Życiowych Ubezpieczeń Grupowych. W latach 2002–2004 był dyrektorem Departamentu Sprzedaży Sieci Własnej, kierował też Departamentem Ubezpieczeń Grupowych na Życie, Zdrowotnych i Osobowych. Przez wiele lat jako dyrektor zarządzający kierował obszarem zarządzania rynkiem i CRM. W ostatnim czasie zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego Departamentu Ubezpieczeń Grupowych i Zdrowotnych.

Interesuje się podróżami, szczególnie do krajów europejskich i azjatyckich, oraz sportem (uprawia wiele dyscyplin, m.in. tenis, narciarstwo, pływanie, żeglarstwo), lubi dobrą kuchnię. Ma 48 lat.

Źródło: www.allianz.pl

Zobacz również