Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Ciężki na czele Clear Channel Poland

Dariusz Janczewski po ponad 3 latach podjął decyzję o rezygnacji z pełnienia funkcji prezesa firmy reklamy zewnętrznej Clear Channel Polska. Jego obowiązki przejmie tymczasowo CFO Marcin Ciężki.
Kategoria: Awanse
28.07.2023

Rezygnacja Dariusza Janczewskiego 

Dariusz Janczewski ustępuje ze stanowiska CEO Clear Channel Poland, ale do końca października 2023 r. będzie nadal wspierał zespół jako konsultant. Decyzja o zmianie była związania z chęcią „zbadania alternatywnych możliwości zawodowych“. Przed dołączeniem do firmy Janczewski przez siedem lat współpracował z Viacom International Media, jako dyrektor generalny.

Marcin Ciężki tymczasowo w roli prezesa 

Marcin Ciężki od 2019 roku był dyrektorem finansowym spółki i objął tymczasowo funkcję prezesa firmy reklamy zewnętrznej Clear Channel Polska. 

Marcin Ciężki ma ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami, kontrolingu oraz rozwoju business intelligence, łącząc doświadczenia wielu sektorów takich jak FMCG, TELCO oraz wydawniczego.

Przed dołączeniem do Clear Channel Polska pełnił managerskie role w takich firmach jak Play czy Wolters Kluwer, globalnego lidera w zakresie usług i rozwiązań informacyjnych dla profesjonalistów, gdzie odpowiadał za Polskę oraz Rumunię. Marcin Ciężki oprócz magistra, posiada tytuł MBA, zdobył także międzynarodowy certyfikat CIMA.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również