Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Kulawik członkiem zarządu Avivy

Marcin Kulawik w zarządzie Avivy będzie odpowiadał za Departament Operacji, a więc m. in. za likwidację szkód życiowych oraz majątkowych, centrum kontaktów z klientem, obsługę procesów operacyjnych, zarządzanie projektami, automatyzację i robotyzację procesów oraz dział zakupów.
Kategoria: Awanse
09.06.2020
Fot. Unsplash

Marcin Kulawik w nowej roli zastępuje Arunasa Rumskasa, który po 9 latach postanowił zakończyć pracę w Aviva Polska. Wcześniej, w latach 2001-2011 był członkiem zarządu i dyrektorem finansowym Avivy na Litwie.

Marcin Kulawik jest związany z sektorem finansowym od 15 lat, a do Avivy dołączył w 2014 roku. Przez ponad 4 lata, w roli Dyrektora Transformacji, odpowiadał za zarządzanie portfelem projektów oraz PMO. W 2019 dołączył do Departamentu Operacji, rozszerzając zakres odpowiedzialności o obszar robotyzacji i doskonalenia procesów operacyjnych.

Pierwsze doświadczenia w finansach zdobywał w Bank of New York w USA, gdzie w latach 2005-2010 odpowiadał za wdrażanie międzynarodowych biur maklerskich na Wall Street. Po powrocie do kraju, w latach 2010-2014 związany był z Bankiem Raiffeisen, dla którego zrealizował szereg projektów między innymi uruchomienie Biura Maklerskiego R-Brokers.

Z wykształcenia inżynier informatyki, absolwent Politechniki Częstochowskiej. Ukończył również studia Executive MBA na Tiffin University w USA. Studiował również na uniwersytecie w Norymberdze.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również