Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Schulz partnerem w Linklaters

Marcin Schulz, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze polskich i międzynarodowych transakcji fuzji i przejęć, z dniem 1 maja 2018 r. do grona partnerów kancelarii Linklaters.
Kategoria: Awanse
27.03.2018

Marcin Schultz doradza międzynarodowym instytucjom finansowym, funduszom private equity oraz największym polskim przedsiębiorstwom w zakresie ich transakcji w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Marcin łączy doświadczenie transakcyjne z dogłębną znajomością polskiego prawa i prorynkowym myśleniem. Kieruje zespołami prawników posiadających polskie i angielskie uprawnienia doradcze, które obsługują transgraniczne inwestycje największych podmiotów w naszym regionie. Klienci doceniają jego wyczucie, umiejętność współpracy z zespołem oraz wiedzę na temat regulacji korporacyjnych. Marcin jest też świetnym kolegą, bardzo pracowitym prawnikiem, który skutecznie realizuje swoją strategię rynkową. Jestem pewny, że jego nominacja partnerska przyczyni się do dynamicznego rozwoju naszej praktyki korporacyjnej oraz całej kancelarii – mówi Artur Kulawski, partner zarządzający warszawskim biurem Linklaters.

Marcin Schulz będzie ósmym partnerem Linklaters w Warszawie oraz trzecim w praktyce prawa korporacyjnego. Do grona partnerów należą aktualnie Artur Kulawski, dr Cezary Wiśniewski, Jarosław Miller, Tomasz Żórawski, Daniel Cousens, Małgorzata Szwaj i Janusz Dzianachowski.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również