Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Macierzyński z Bankier.pl do PKO Banku Polskiego

Na początku maja do kadry menadżerskiej PKO Banku Polskiego dołączy Michał Macierzyński. Macierzyński pokieruje nowo utworzonym w strukturach PKO Banku Polskiego Biurem Innowacji.
Kategoria: Awanse
23.04.2010

Na początku maja br. do kadry menadżerskiej PKO Banku Polskiego dołączy Michał Macierzyński.


Macierzyński pokieruje nowo utworzonym w strukturach PKO Banku Polskiego Biurem Innowacji. W ramach swoich obowiązków będzie również wspomagał obszar bankowości elektronicznej poprzez prognozowanie trendów rozwoju elektronicznych kanałów dystrybucji w Polsce i na świecie oraz projektowanie na tej podstawie rozwiązań dla Grupy PKO Banku Polskiego. Jednym z pierwszych zadań będzie odmłodzenie programu Szkolnych Kas Oszczędnościowych i przeniesienie SKO do Internetu.


Michał Macierzyński przechodzi do PKO Banku Polskiego z Bankier.pl, gdzie pełnił funkcję analityka i dyrektora programowego. W swojej dotychczasowej pracy koncentrował się na zagadnieniach bankowości elektronicznej i komunikacji instytucji finansowych w Internecie.


W 2008 roku na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu otrzymał stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych. Obecnie jest adiunktem w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również