Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowi dyrektorzy ds. sprzedaży oraz underwritingu w firmie UNIQA

Sławomir Tryfon został powołany na stanowisko Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Życiowych. Wcześniej związany był z Nationale-Nederlanden oraz Aviva. Andrzej Chołuj objął z kolei stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży – Ubezpieczenia Życiowe. Będzie odpowiadał za sprzedaż zarówno indywidualnych, jak i grupowych ubezpieczeń na życie. Andrzej Chołuj rozpoczął pracę w UNIQA w marcu tego roku jako Dyrektor Regionu Południowo-Zachodniego.
Kategoria: Awanse
19.07.2016

Sławomir Tryfon z ubezpieczeniami związany jest od 20 lat. Przez kilkanaście lat pracował w  Aviva (poprzednio Commercial Union) w obszarze produktowym i odpowiadał za zespół obsługi ubezpieczeń grupowych, zespoły produktowe w obszarze ubezpieczeń grupowych, a także produkty dla klientów indywidualnych. Od 2012 roku był zatrudniony w Nationale-Nederlanden (wcześniej ING) na stanowisku Dyrektora ds. Portfela Produktowego i odpowiadał za cały portfel produktowy: ubezpieczenia indywidualne, grupowe, bancassurance oraz inwestycyjne. W UNIQA będzie  zajmował się ubezpieczeniami życiowymi oraz underwritingiem. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Kontynuował edukację w Studium Doktoranckim na Wydziale Ubezpieczeń Społecznych SGH,  ukończył także studia MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Także Andrzej Chołuj jest związany z rynkiem ubezpieczeniowym od prawie 20 lat. Zdobywał doświadczenie, pracując w dużych firmach ubezpieczeniowych. Przed rozpoczęciem pracy w UNIQA pracował na stanowisku Dyrektora Regionu w Gothaer TU, gdzie zarządzał siecią sprzedaży 400 agentów i 4000 OFWCA. Wcześniej był związany m.in. z Aegon Polska, Wartą, AXA Polska i przez wiele lat z ING Nationale-Nederlanden. W UNIQA pokieruje nowym departamentem sprzedaży, który będzie odpowiadał zarówno za sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych na życie, jak i grupowych. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach.

Na podst.www.uniqa.pl

Zobacz również