Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowi dyrektorzy w BNP Paribas Real Estate

Izabela Mucha została mianowana Dyrektorem Działu Wycen na Region Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate, a John Palmer objął stanowisko Dyrektora ds. Inwestycji dla sektora magazynowego w Europie Środkowo-Wschodniej.
Kategoria: Awanse
11.06.2014
Izabela Mucha będzie odpowiadać za koordynację działań Zespołów ds. Wycen Nieruchomości w Polsce, Rumunii na Węgrzech w Republice Czeskiej oraz w innych krajach Regionu.

Izabela Mucha posiada ponad 13 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do BNP Paribas Real Estate pracowała w firmie Cushman & Wakefield, gdzie kierowała Działem Wycen i Doradztwa. Zajmowała się również zarządzaniem nieruchomościami oraz wycenami w firmie Colliers International.

Izabela jest absolwentką Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada również tytuł magistra Wycen i Zarządzania Nieruchomościami uzyskany na Sheffield Hallam University. Izabela Mucha jest członkiem RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors), a także licencjonowanym zarządcą i pośrednikiem nieruchomości.

John Palmer będzie odpowiedzialny za doradztwo na rzecz klientów z sektora magazynowego działających lub zamierzających działać w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowo utworzona pozycja to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują możliwie najlepszych rozwiązań w obszarze nieruchomości w celu maksymalizacji wartości ich przedsięwzięć. 

John Palmer posiada ponad 18 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie dwa lata John Palmer pełnił funkcję Dyrektora Działu Wycen w BNP Paribas Real Estate w Polsce. W swojej karierze pracował na rzecz wielu firm zajmując się doradztwem inwestycyjnym, wycenami oraz konsultingiem. Zajmował dyrektorskie stanowiska w międzynarodowych firmach doradczych m.in. w CBRE.

John Palmer posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz firm działających w sektorze powierzchni magazynowych. Jest członkiem Europejskiej Grupy Logistycznej działającej w ramach firmy BNP Paribas Real Estate. Jest także członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (FRICS).

Źródło: BNP Paribas Real Estate

Zobacz również