Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy dyrektor finansowy INDATA Software

W wyniku rozszerzenia działań Grupy INDATA Software mających na celu znalezienie się w gronie 25 największych firm IT pod względem wartości zysku netto (lata 2013-2018), do spółki dołącza nowy dyrektor finansowy - Wojciech Ratymirski.
Kategoria: Awanse
27.01.2014
Do jego głównych zadań należeć będą działania na rzecz zwiększenia wartości spółki oraz podnoszenia wskaźników rentowności prowadzonych projektów. Dodatkowo Ratymirski zajmie się wsparciem zarządu w zakresie prowadzenia nowych rozmów akwizycyjnych.

Wojciech Ratymirski jest z wykształcenia prawnikiem i politologiem, absolwentem studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jest także specjalistą od finansów przedsiębiorstw i rachunkowości zarządczej.

Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie jako dyrektor finansowy i zarządzający podmiotami świadczącymi usługi dla biznesu głównie z sektora nowych technologii.

Wojciech Ratymirski posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz  certyfikat doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu (NewConnect).

Zobacz również