Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Petr Svoboda dyrektorem Departamentu Finansowania Dłużnego i Strukturalnego CBRE

CBRE, firma doradcza na rynku nieruchomości, powołała Petra Svobodę na stanowisko Dyrektora nowego Departamentu Finansowania Dłużnego i Strukturalnego na obszar Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).
Kategoria: Awanse
02.02.2015

Jako dyrektor Departamentu Finansowania Dłużnego i Strukturalnego Petr Svoboda będzie doradzać klientom CBRE we wszystkich aspektach finansowania dłużnego dla projektów z rynku nieruchomości, włączając w to kwestie dotyczące finansowania uprzywilejowanego, podporządkowanego, finansowania mezzanine oraz pomostowego. Petr przeszedł do CBRE z Komerční banka (Grupa SG), gdzie przez 6 lat pracował w Zespole Finansowania Nieruchomości w Pradze. Był tam odpowiedzialny za kluczowe projekty komercyjne we wszystkich sektorach rynku nieruchomości, w tym drugą co do wielkości w historii czeskiego rynku transakcję nabycia portfela nieruchomości przemysłowych VGP przez PointPark Properties (TPG/Ivanhoé Cambridge), a także budowę jednego z najważniejszych budynków biurowych w centrum Pragi, czyli budynek Florentinum wybudowany przez PENTA. Wcześniej Petr Svoboda spędził cztery lata pracując dla Bank of Ireland w Dublinie.

Petr Svoboda dołączył do CBRE w dniu 1 stycznia 2015 roku. Pracuje on w biurze CBRE w Pradze, jednakże będzie dostępny dla klientów i współpracowników z innych biur CBRE w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz również