Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Kowalski członkiem zarządu spółki Graal

Zarząd spółki Graal poinformował, iż połowie listopada Rada Nadzorcza firmy postanowiła powołać Piotra Kowalskiego na stanowisko członka zarządu na trzyletnią kadencję.
Kategoria: Awanse
09.12.2014

Piotr Kowalski jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Gdańskim (2007) i Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim (2008). W 2006 roku ukończył Faculty of Economics and Business na Universdiad de Alicante, a w 2010 roku Studia Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Swoją karierę zawodową rozpoczął na stanowisku Supervisor w dziale księgowości w firmie konsultingowej Strategia Horwath Tax.

W roku 2009 rozpoczął pracę w Grupie Kapitałowej Graal, gdzie pełnił funkcję specjalisty ds. finansów. Od tego czasu w kolejnych latach przechodził przez wszystkie obszary działalności operacyjnej i finansowej, dzięki czemu uzyskał gruntowną wiedzę na temat funkcjonowania poszczególnych spółek i uczestniczył w realizacji wielu zadań z zakresu finansów i kontroli finansowej. W latach 2010-2012 pełnił funkcję dyrektora finansowego w spółce Koral. W latach 2012-2013 kierował działem kontrolingu w Grupie Kapitałowej Graal na stanowisku dyrektora ds. kontrolingu. Od 2013 roku pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. finansowych.

Źrodło: www.graal.pl

Zobacz również