Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

PwC rozbudowuje zespoły doradztwa biznesowego, prawno-podatkowego oraz audytu

Na początku lipca 2016 roku do grona partnerów firmy doradczej PwC dołączy 5 osób. W Dziale Doradztwa Biznesowego – Dorota Dębińska-Pokorska, Adam Demusiak oraz Przemysław Paprotny, w Dziale Audytu Agnieszka Accordi-Krawiec, a w Dziale Prawno-Podatkowym Mieczysław Gonta. Obecnie PwC w Polsce zatrudnia ponad 2300 pracowników, w tym 63 partnerów.
Kategoria: Awanse
11.07.2016

Poniżej prezentujemy sylwetki zawodowe nowych partnerów awansowanych w ramach firmy doradczej PwC.

Dorota Debińska-Pokorska jest liderem praktyki energetycznej PwC. Zajmuje się doradztwem dla polskich i zagranicznych spółek z sektora elektroenergetycznego. Doradza między innymi w określaniu opcji inwestycyjnych, tworzeniu strategii rozwoju, a także optymalizacji kosztów. Wprowadza firmy w Energetykę 2.0. W PwC od 8 lat.

Adam Demusiak jest liderem zespołu Fuzji i Przejęć (M&A) w PwC. Odpowiada za kompleksowe prowadzenie projektów transakcyjnych dla polskich i zagranicznych klientów oraz funduszy private equity. W PwC od 8 lat.

Przemyslaw Paprotny specjalizuje się w projektach restrukturyzacyjnych, regulacyjnych oraz tworzeniu strategii biznesowych. Pracuje z klientami sektora bankowego oraz asset management w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W PwC od 9 lat.

Agnieszka Accordi-Krawiec specjalizuje się w usługach badania sprawozdań finansowych, a także prowadzi projekty w zakresie dostosowywania instytucji finansowych do nowych regulacji. Jest odpowiedzialna za projekty dla klientów sektora finansowego z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej. W PwC od 13 lat.

Mieczysław Gonta – lider zespołu ds. handlu detalicznego, dóbr konsumpcyjnych i przemysłowych w dziale prawno-podatkowym PwC. Jest odpowiedzialny za projekty dla klientów prowadzących działalność zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych (w tym w ramach regionu Europy Środkowo-Wschodniej). W PwC od 16 lat.

Na podst. www.pwc.pl

Zobacz również