Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Rajmund Rusiecki członkiem Zarządu Concordia Polska TUW

W związku z powołaniem do Zarządu Concordia Polska TUW, Rajmund Rusiecki jest od teraz członkiem Zarządów obu spółek Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali w Polsce. Odpowiada w nich za sprzedaż zarówno ubezpieczeń majątkowych, jak i życiowych.
Kategoria: Awanse
16.09.2019

- Połączenie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i życiowych w jednych rękach da nam efekt synergii z korzyścią zarówno dla Klientów, jak i naszych partnerów, w tym banków spółdzielczych. Jednocześnie zauważając i doceniając eksperckość pracowników Concordii w zakresie ubezpieczeń rolnych, ale także w zakresie współpracy z lokalnymi podmiotami i lokalnymi środowiskami, pozostawiamy sieci sprzedaży Concordii i Generali Polska jako odrębne struktury – komentuje Rajmund Rusiecki.

Rajmund Rusiecki posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte na stanowiskach kierowniczych w spółkach życiowych. Z Grupą Generali związany jest od 2011 r., gdzie od 2014 roku jest członkiem Zarządu Generali Życie TU SA.

Jednocześnie 1 grudnia 2018 r. został członkiem Zarządu Concordia Capital. Przed rozpoczęciem pracy w Generali pełnił funkcję dyrektora Departamentu Sprzedaży ubezpieczeń Grupowych w Amplico Life SA.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w Grupie PZU jako agent ubezpieczeniowy i wspinał się po szczeblach kariery zawodowej aż do funkcji Dyrektora Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz studiów podyplomowych warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Concordia Ubezpieczenia od grudnia 2018 należy do Grupy Generali.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również