Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Robert Bednarski dyrektorem na Europę Środkowo-Wschodnią

Facebook mianował Roberta Bednarskiego na stanowisko Dyrektora na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE).
Kategoria: Awanse
15.04.2015

Robert Bednarski będzie zarządzał z warszawskiego biura działaniami firmy na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, a także kierował zespołem sprzedaży, współpracując z klientami Facebooka w całym regionie.

Przez ostatnie 15 lat Robert Bednarski zajmował liczne wysokie stanowiska kierownicze. Przez ostatnie trzy lata był Prezesem Zarządu Grupy Onet.pl.

Robert Bednarski jest cenionym liderem biznesowym i ekspertem w dziedzinie ekonomii, finansów, reklamy, sprzedaży i zarządzania. Pod jego kierownictwem portal internetowy zmienił się w prężną grupę medialną z rosnącym portfolio nowych projektów i formatów reklamowych Onetu, gdzie pracował również na stanowisku dyrektora finansowego (CFO).

– Facebook to fantastyczna marka i firma, która inspiruje wszystkich profesjonalistów z branży cyfrowej. Platforma i produkty Facebooka, zawrotne tempo jego rozwoju, innowacyjność, a także misja czynienia świata bardziej otwartym i połączonym to tylko niektóre z wielu czynników, które sprawiają, że jest to wyjątkowo interesujące wyzwanie. Jestem bardzo zadowolony i zaszczycony tym, że mogę się stać częścią zespołu Facebooka – powiedział Robert Bednarski.

Zobacz również