Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Roman Przasnyski Głównym Analitykiem Gerda Broker

Roman Przasnyski dołączył do zespołu firmy doradczej Gerda Broker i objął stanowisko głównego analityka. Wraz z zatrudnieniem Romana Przasnyskiego, firma specjalizująca się w doradztwie przy emisji obligacji korporacyjnych, wzmacnia obszar odpowiedzialny za analizę danych biznesowych i strategię rynkową.
Kategoria: Awanse
14.12.2015

Nowy główny analityk Gerda Broker od lat związany jest z polskim rynkiem kapitałowym, bankowością inwestycyjną i mediami. Analizy, komentarze oraz materiały o charakterze poradnikowym dotyczące giełdy, rynków finansowych i makroekonomii publikuje w prasie ogólnopolskiej i specjalistycznej od 1990 roku. Pracował m.in. jako redaktor w miesięczniku "Forbes", zastępca kierownika działu ekonomicznego "Rzeczpospolitej", zastępca redaktora naczelnego "Gazety Giełdy Parkiet" oraz redaktor naczelny miesięcznika "Gra na Giełdzie". Był również pracownikiem w Departamencie Badań i Prognoz w Polskim Banku Rozwoju oraz pracownikiem naukowym na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

W ostatnich latach Roman Przasnyski piastował stanowisko głównego analityka i analityka w firmach doradztwa finansowego Gold Finance i Open Finance.

Do zadań Romana Przasnyskiego będzie należało m.in. dostarczanie zarządowi Gerda Broker pogłębionej wiedzy na temat gospodarki, analiza danych biznesowych, przygotowanie raportów i prognoz dotyczących polityki rozwoju rynku finansowego oraz reprezentowanie spółki w mediach.

Dowiedz się, dlaczego analiza zyskuje na znaczeniu w finansach.
Poznaj zawody przyszłości. Przejdź do sekcji »

Źródlo: www.gerdabroker.pl

Zobacz również