Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Stefan Bogucki został PR menedżerem w Revolut

Stefan Bogucki dołączył do zespołu Revolut, innowacyjnej spółki z branży fintech. Jako PR & Community Manager będzie odpowiedzialny za działania komunikacyjne firmy w Polsce.
Kategoria: Awanse
14.06.2018

Stefan Bogucki posiada ponad 11 lat doświadczenia w komunikacji na rzecz spółek z sektora finansów, usług profesjonalnych i nowych technologii. Zanim dołączył do zespołu Revolut przez 5 lat był konsultantem PR w Partner of Promotion, a następnie 5 lat w polskim biurze Grayling. Ostatnie 2 lata jako Senior Associate doradzał klientom Hill+Knowlton Strategies Poland (WPP).

Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie strategii komunikacyjnej spółki, koordynowanie pracy agencji PR w krajach CEE/SEE, zarządzanie sytuacjami o potencjale kryzysowym, audyt kampanii PR, wprowadzanie na rynek nowych usług finansowych oraz komunikowanie transakcji fuzji i przejęć.

W ostatnich latach realizował działania PR dla firm takich jak Luno, Twino, Facebook, Chubb, Innova Capital, GE Capital, AIG, ING, BNY Mellon, BZ WBK, Erste, Provident i Wonga. Wspierał klientów biorących udział w procesie konsultacji społecznych ustaw i wdrażania nowych regulacji w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, kryptowalut i pożyczkowym.

Stefan Bogucki jest absolwentem programu MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, socjologii w SGGW, prawa spółek i relacji inwestorskich w SGH. Studiował i pracował w Belgii, na Uniwersytecie w Gandawie oraz w kwaterze głównej NATO w Brukseli. Żoliborzanin, miłośnik kitesurfingu i podróży.

Źródło: informacja prasowa
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również