Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Kromolicki Dyrektorem ds. Bancassurance w CUK Ubezpieczenia

Do zespołu CUK Ubezpieczenia dołączył Tomasz Kromolicki, wcześniej związany z Generali, gdzie zarządzał siecią sprzedaży, wspierającą banki spółdzielcze.
Kategoria: Awanse
21.11.2022

Tomasz Kromolicki w CUK Ubezpieczenia objął stanowisko Dyrektora ds. Bancassurance i będzie odpowiadał za rozwój współpracy z bankami.

– Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu CUK. W mojej ocenie ta multiagencja dysponuje najlepszą na rynku technologią służącą do sprzedaży ubezpieczeń. To elastyczna organizacja dysponująca pełną ofertą z  rynku ubezpieczeń, która jest w stanie zapewnić bankowi możliwość ubezpieczenia każdego klienta, jednocześnie dając komfort porównania ofert dostępnych na rynku (pod kątem ceny i zakresu). CUK to także duża elastyczność w procesach sprzedażowych i obsługowych – tak oczekiwana przez banki. Jestem przekonany, że te atuty zostaną wśród bankowców odebrane pozytywnie i zaowocują wieloma innowacyjnymi projektami na styku bankowości i ubezpieczeń – mówi Tomasz Kromolicki, Dyrektor ds. Bancassurance w CUK Ubezpieczenia.

Nowy menedżer ma 17. letnie doświadczenie w branży zarówno bankowej, jak i ubezpieczeniowej. Od 2013 r. był odpowiedzialny za obszar bancassurance w Concordii Ubezpieczenia, a w 2017 r. został odznaczony przez PIU odznaką za zasługi dla ubezpieczeń. Ma na swoim koncie wiele skutecznych wdrożeń w zakresie projektów w obszarze bancassurance.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również