Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Wojciech Ratymirski dyrektorem finansowym One-2-One

Obowiązki nowego dyrektora finansowego giełdowej grupy One-2-One zakładają ściślejszy nadzór właścicielski nad podmiotami grupy oraz zintensyfikowanie działań na rzecz podnoszenia ich wartości.
Kategoria: Awanse
18.12.2009

Wojciech Ratymirski jest specjalistą od finansów przedsiębiorstw i rachunkowości zarządczej. Ma bogate doświadczenie związane ze spółkami z sektora nowych technologii. Od 2007 roku był dyrektorem finansowym i członkiem zarządu Innovation Technology Group we Wrocławiu. Odpowiadał tam za całokształt zagadnień związanych z finansowymi, prawnymi i organizacyjnymi aspektami funkcjonowania Grupy. W skład jego obowiązków wchodziło także sprawowanie nadzoru właścicielskiego nad spółkami zależnymi - CCS i Microtech International.


W One-2-One Ratymirski kontynuował będzie działania na rzecz zwiększenia wartości Spółki. Obecnie rozpoczęte zostały już procesy kontrolingowe w celu przyspieszenia obiegu informacji zarządczej. Dzięki tym działaniom planowany jest wzrost efektywności podejmowanych decyzji biznesowych - podnoszenia wskaźników rentowności prowadzonych projektów. Dodatkowo Ratymirski wspierać będzie zarząd w zakresie prowadzonych procesów sprzedażowych dotyczących aktywów przeznaczonych do zbycia na początku roku.


Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na dwóch kierunkach: prawa, a także politologii. Ukończył również studia podyplomowe rachunkowość i kontrola finansowa na Akademii Ekonomicznej.


Prywatnie: żonaty, tata trzyletniego Jasia. Jego pasją jest nurkowanie, właściwie zajmujące cały czas wolny od obowiązków zawodowych i rodzinnych. Zdarza się, że żegluje i jeździ na nartach (głównie gdy nie może nurkować).


Wojciech Ratymirski zastąpił na stanowisku dyrektora finansowego Piotra Dzięcioła, który zrezygnował z funkcji z powodów zdrowotnych.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również