Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Raport branży: Nowoczesny dyrektor finansowy 2016

Działy finansowe w związku z nowymi wyzwaniami świata biznesu z roku na rok rosną w siłę i stają się kluczowym segmentem dla każdej współczesnej organizacji. Stąd również rola CFO nabiera nowego znaczenia. NF.pl, jeden z największych portali biznesowych w Polsce, zaprezentował specjalistyczny raport branży finansowej w Polsce.
Kategoria: Raporty
11.01.2016

Raport Nowoczesnej firmy "Nowoczesny dyrektor finansowy" pozwala odpowiedzieć na pytania, jakie powinna sobie zadać obecnie branża finansowa.

W raporcie można znaleźć m.in.:

  • nowe trendy w branży finansowej: wpływ dysruptywnych modeli na zarządzanie finansami, budowanie wartości poprzez aktywa niematerialne, rosnąca rola dialogu na linii CFO–pracownik, controlling real-time;
  • 11 wykresów pokazujących jakie wyzwania stoją dziś przed działami finansowymi;
  • 49 firm wspierających działy finansowe w mapie branży – idealna „ściągawka” dla każdego dyrektora finansowego i księgowego;
  • automatyzacja procesów księgowych i bariery z tym związane;
  • wywiady z ekspertami branżowymi.

W raporcie też o tym: jak uniknąć luki finansowej, jak dział kontrolingu może stać się partnerem w biznesie, jak oceniać potencjalną wartość spółki w momencie przejęcia (M&A).

Wydawcą raportu jest Nowoczesna Firma, która dostarcza wiedzę o najnowszych trendach, produktach i sposobach zarządzania.

Partnerem merytorycznym jest Business Support Solution, firma posiadająca doświadczenie w szeroko pojętym outsourcingu procesów finansowych, w szczególności w usługach rachunkowości i sprawozdawczości wg polskich oraz międzynarodowych standardów rachunkowości, a także kadr i płac.

Zobacz również