Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

ACCA Polska zaprasza na konferencję Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA

"Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA" to wyjątkowa konferencja dla studentów akredytowanych programów ACCA, którzy już teraz chcą zdobyć wiedzę i umiejętności oraz rozpocząć swoją drogę na szczyt kariery w finansach. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 12-14 maja 2016. Zgłoszenia trwają tylko do 22 kwietnia.
Kategoria: Wiadomości
22.04.2016

– Naszą konferencję kierujemy do tych studentów, którzy chcą dać sobie intensywny impuls do rozwoju i dokładnie zaplanować ścieżkę zawodową szytą na miarę swoich potrzeb i oczekiwań – mówi Przemek Pohrybieniuk, Dyrektor Zarządzający ACCA Polska.

– Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób zbudować swoją pozycję przyszłego lidera, to nasza konferencja jest właśnie dla Was – dodaje Patrycja Rokicka, Business Development Manager Universities i lider projektu.

W ramach konferencji zaplanowane są dwie ścieżki programowe zawierające intensywne szkolenia, interaktywne spotkania z członkami ACCA i pracodawcami oraz solidną dawkę inspiracji, motywacji i praktycznych warsztatów dostosowanych do potrzeb studentów kierunków finansowych stawiających pierwsze kroki w biznesie:

1. Pierwsza ścieżka (12–13 maja) zaprojektowana została z myślą o studentach akredytowanych programów ACCA, którzy nie są jeszcze zarejestrowani w ACCA. W jej trakcie uczestnicy skupią się m.in. na wytyczaniu własnej, unikatowej ścieżki rozwoju i rozwijaniu umiejętności nawiązywania wartościowych relacji. W sesji speed dating uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do rozmowy z doświadczonymi członkami ACCA i poznania z pierwszej ręki specyfiki pracy w finansach.

2. Druga ścieżka (13–14 maja) przygotowana została dla studentów akredytowanych programów ACCA, którzy są już zarejestrowani w ACCA (w ramach programu Accelerate). Uczestnicy drugiej ścieżki będą wypracowywać praktyczne umiejętności służące budowaniu pozycji lidera w finansach, a profesjonalni tutorzy przekażą wiedzę niezbędną do skutecznego przygotowywania się do egzaminów ACCA.

Całość odbędzie się pod okiem doświadczonych trenerów i ekspertów z firmy Piasecka & Żylewicz specjalizującej się w coachingu i rozwijaniu kompetencji miękkich, partnera konferencji "Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA".

To druga edycja konferencji – w pierwszej, która się odbyła 22-23 maja w 2015 w Warszawie, uczestniczyło ponad 70 studentów z dziesięciu wiodących uczelni ekonomicznych w Polsce. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a uczestnikom spoza Warszawy zapewniony będzie nocleg z 12 na 13 lub 13 na 14 maja, w zależności od realizowanej ścieżki. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia można przesyłać do 22 kwietnia do północy za pośrednictwem strony www.futurecfo.pl. W kolejnym etapie wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone i ocenione. Na kwalifikację i zaproszenie do udziału w konferencji mogą liczyć ci studenci, którzy udowodnią, że mają w sobie cechy lidera oraz zawodowy potencjał. Premiowana będzie autentyczność i kreatywność.

Więcej informacji o konferencji, prowadzących i zaproszonych gościach dostępnych jest na stronie www.futurecfo.pl.

Organizatorem konferencji jest ACCA Polska.

Zobacz również