Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Bank BPH oraz Nordea Bank Polska wśród laureatów programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Godła Inwestor w Kapitał Ludzki przyznane! W dniu, w którym Warszawa stała się stolicą światowego HR, zostały przyznane prestiżowe Godła Inwestor w Kapitał Ludzki. Uzyskały je firmy, które prowadzą politykę kadrową na najwyższym poziomie.
Kategoria: Wiadomości
11.05.2011

9 maja Gala Programu Inwestor w Kapitał Ludzki towarzyszyła 40. edycji IFTDO World Conference & Expo, która jednocześnie była XIII edycją Kongresu Kadry. Organizatorem Programu badawczo-certyfikacyjnego Inwestor w Kapitał Ludzki jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania.


Gospodarzem Gali był Pan Wojciech Szeląg, szef redakcji ekonomicznej Polsat News. W charakterze Gościa Specjalnego wystąpił przewodniczący Rady Kapituły Programu, Szef Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego  Pan profesor dr. Hab. Czesław Szmitd. Pan profesor podkreślił, że bardzo ważne dla każdej organizacji jest nagroda będąca odzwierciedleniem zarówno opinii pracowników firmy, jak i stanu prowadzonej polityki kadrowej. Zachęcił także wszystkie organizacje do poddawania się procesowi badawczemu, bowiem tylko w jego wyniku firmy mogą uzyskać Godło.


9 maja 2011 r. do grona Laureatów dołączyli:

 • Bank BPH S.A.
 • Grupa GE Capital
 • BSH Sp. z o.o.
 • Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
 • Com.40 Limited Sp. z o.o.
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
 • Michelin Polska S.A.
 • MS Services Sp. z o.o.
 • Nordea Bank Polska S.A.
 • Objectivity
 • Oticon Polska Production Sp. z o.o.
 • Qubus Hotel
 • ULTIMO spółka z o.o.

Laureatami Godła Inwestor w Kapitał Ludzki zostały firmy, które mogą pochwalić się znacząco wyższymi niż średnia z innych polskich firm wskaźnikach Kapitału Ludzkiego Przyznanie Certyfikatu to także opłacalna inwestycja - badania w ramach Programu potwierdzają silny związek kluczowych wskaźników Kapitału Ludzkiego z wydajnością pracowników oraz efektywnością organizacji.


- Nagroda IWKL to dla nas duże wyróżnienie, szczególnie, że zostaje nam przyznane po raz kolejny, i to rok po roku! - mówi Cezary Mączka, wiceprezes Banku BPH, jeden z Laureatów Programu. - To podsumowanie naszej pracy wokół rozwoju i szkoleń oraz docenienie starań, jakie wkładamy w tworzenie efektywnych i ciekawych ofert szkoleniowych. Dla kandydatów na rynku pracy to znak, że warto wiązać się z naszą organizacją, gdyż rozwój pracowników to nasz priorytet - podkreśla.


Uczestnictwo w programie Inwestor w Kapitał Ludzki daje również możliwość  porównania się z innymi firmami - rosnąca liczba firm uczestniczących w badaniach certyfikacyjnych pozawala na uzyskiwanie coraz dokładniejszych porównań benchmarkingowych, które mogą przyczynić się do podniesienia efektywności działań rozwojowych.


Dla Laureatów Programu został przygotowany pakiet wsparcia marketingowego pochodzącego od Organizatora oraz Partnerów Programu, w tym również wyróżnianie ofert pracy nagrodzonych podmiotów dzięki współpracy z największymi polskimi portalami rekrutacyjnymi.


Patronami medialnymi Programu Inwestor w Kapitał Ludzki są: Gazeta Wyborcza dodatek Praca, GazetaPraca.pl, Newsweek, Forbes, Personel i Zarządzanie, Warsaw Business Journal, oraz HRM Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. 


Więcej informacji na www.inwestorwkapitalludzki.pl.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również