Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Bayer zatrudnia w gdańskim centrum finansowo-księgowym

Ta inwestycja okazała się dla Gdańska strzałem w dziesiątkę. Otwarte w marcu ubiegłego roku centrum Bayer ma zwiększyć zatrudnienie do 2015 roku.
Kategoria: Wiadomości
20.03.2013
Obecnie w centrum finansowo-księgowym firmy Bayer pracuje 60 osób. Do 2015 roku koncern w ramach swoich wewnętrznych procesów księgowych ma zatrudnić do 140 nowych specjalistów.

Jak podaje "Puls Biznesu", wśród 60 pracowników centrum 80 proc. to kobiety. Średnia wieku wynosi niewiele ponad 30 lat. Młode finansistki obsługują w tym momencie cztery kraje: Czechy, Polskę, Słowację oraz Węgry. Już za dwa miesiące firma będzie poszukiwać osób ze znajomością rumuńskiego i bułgarskiego. Docelowo, centrum ma wspierać procesy finansowo-księgowe z oddziałów firmy w 20 europejskich krajach, w tym m.in. Niemcy, Skandynawię, Ukrainę, Rosję i Kazachstan.

Centrum w Gdańsku to nie jedyny punkt na mapie "insourcingowej" firmy Bayer - podobne ośrodki funkcjonują również w Barcelonie, Manili, Leverkusen oraz Szanghaju.

W związku z rozwojem polskiego centrum We wtorek firma Bayer oficjalnie rozpoczęła działalność w Olivia Business Centre.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również