Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Citi Handlowy zatrudni 70 osób do obsługi klientów zamożnych

Bank chce rozszerzyć swoją działalność o transakcje walutowe oraz doradztwo inwestycyjne. W związku z tymi zmianami Citi Handlowy szuka specjalistów, którzy obsługiwać będą bogatych klientów.
Kategoria: Wiadomości
25.04.2014

Po wcześniejszych zwolnieniach, Citi Handlowy poszukuje kilkudziesięciu specjalistów. Jak podaje bank, planowane zwiększenie zatrudnienia spowodowane jest dynamicznym rozwojem Citigold, a także rozszerzeniem działalności banku o obszar doradztwa inwestycyjnego i transakcji walutowych. Citi Handlowy, zgodnie ze swoją strategią, konsekwentnie będzie rozwijać ofertę dla klientów affluent i emerging affluent.


Zobacz oferty pracy w bankowości »


Na nowe stanowiska poszukiwani będą kandydaci posiadający doświadczenie w zarządzaniu majątkiem klientów, a także wiedzę rynkową i produktową w zakresie oferty ubezpieczeniowej i inwestycyjnej. Rekrutacje przeprowadzane będą w 9 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku i Gdyni.


Silna akwizycja Citi Handlowego w segmencie klientów zamożnych zaowocowała 25-procentowym wzrostem liczby aktywnych klientów Citigold w roku 2013. 


W roku 2013 bank zdecydował się na zwolnienie niespełna 800 pracowników. Było to związane z budową Bankowego Ekosystemu Smart polegającym na ograniczeniu tradycyjnej bankowości oddziałowej na rzecz nowoczesnych placówek. Placówki typu Smart wykorzystują najnowsze technologie, które umożliwiają klientom wykorzystywanie wygodnych rozwiązań internetowych i mobilnych.

Zobacz również