Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Drogowskazy Kariery. Pomost pomiędzy studentami a pracodawcami

Drogowskazy Kariery to ogólnopolski Program edukacyjny organizowany od 2008 roku przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, który ma na celu pomoc studentom w kreowaniu własnej kariery.
Kategoria: Wiadomości
22.03.2011

Program ma na celu nie tylko pomoc studentom w wyborze właściwej ścieżki kariery, ale również ułatwienie realizacji wymarzonego scenariusza. W tym celu organizowane są warsztaty koncentrujące się na rozwijaniu umiejętności miękkich uczestniczących w nich studentów. Dodatkowym elementem jest internetowa Baza Wiedzy, gdzie przy współpracy z Partnerami Programu zamieszczane są porady dla Studentów.


Zobacz oferty praktyk i staży w bankowości »


Dopasowani do Studenta
Dobór branż dla każdej uczelni jest indywidualny - tematyka szkoleń jest wybierana na podstawie ankiet branżowych przeprowadzanych na uczelniach biorących udział w Programie. Drogowskazy Kariery są zatem odpowiedzią na potrzeby i zainteresowania studentów.


Studenci - rynek pracy
Program Drogowskazy Kariery to również pomost pomiędzy studentami i pracodawcami. Dzięki Targom Praktyk i Pracy oraz ogólnopolskiej Internetowej Bazie Praktyk (dostępnej na stronie internetowej Programu) studenci mają bezpośredni kontakt z firmami. Jest to również możliwość dla firm, które dzięki tym elementom docierają bezpośrednio do studentów zainteresowanych ich ofertą.


Zobacz oferty praktyk i staży w podatkach »


Gdzie?
Wydarzenia IV edycji Programu odbędą się na największych uczelniach państwowych i prywatnych w dziesięciu miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Włocławku i Opolu.


Kiedy?
Zasadnicza część Programu Drogowskazy Kariery odbywa się na przełomie marca i kwietnia. Wydarzenia te będą miały miejsce w dniach 28 marca - 8 kwietnia 2011 roku. Internetowa Baza Praktyk i Baza Wiedzy są aktywne przez cały rok.

          

Więcej informacji na stronie www.drogowskazykariery.pl.


Partnerami Ogólnopolskimi Programu są firmy Home Broker oraz Comarch. Ogólnopolskimi Patronami Medialnymi są dziennik Rzeczpospolita, Gazeta Studencka, portale internetowe: Dlastudenta.pl, Studia.net, Kierunki.net, Karierawfinansach.pl.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również