Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ernst & Young zatrudni 200 osób

Ernst & Young, jedna największych na świecie firm świadczących profesjonalne usługi doradcze, rozpoczyna wiosenną rekrutację stażystów i osób na stanowiska asystenckie.
Kategoria: Wiadomości
11.03.2011

Absolwentom studiów magisterskich oraz studentom ostatniego roku Ernst & Young oferuje pracę na stanowiskach asystenckich. Natomiast studentom kończącym edukację w przyszłym roku, firma proponuje praktyki w działach audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i transakcyjnego. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w Programie Dwuletnim - praktykach, które są przeznaczone dla osób, które ukończyły studia licencjackie i planują rozpocząć studia magisterskie, a w przyszłości związać swoją karierę z rachunkowością.


Zobacz oferty praktyk i staży w audycie »


- Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, komunikatywności, innowacyjności oraz zdolności analitycznych. Nasi przyszli pracownicy powinni wykazywać się również bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i wysokimi ocenami na studiach - mówi Anna Woźniak, Manager ds. Rekrutacji w Ernst & Young. - Praktykantom i młodym pracownikom oferujemy oczywiście konkurencyjną pensję. Ponadto mają oni możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w bardzo prestiżowej firmie, która wiele wymaga, ale jednocześnie wiele daje w zamian. Precyzyjnie sformułowana ścieżka kariery, szkolenia i możliwość nauki od najlepszych doradców w branży - to szanse, które stwarza Ernst & Young - dodaje Anna Woźniak.


Zobacz oferty praktyk i staży w doradztwie biznesowym »


Około 60 proc. wszystkich rekrutowanych obecnie przez Ernst & Young kandydatów znajdzie zatrudnienie w dziale audytu. Zdecydowana większość praktykantów i asystentów (ponad 120 osób) zostanie zatrudniona w warszawskim biurze Ernst & Young.


Wraz z rekrutacją rusza kampania promująca markę pracodawcy Ernst & Young wśród studentów: "Zacznij poziom wyżej". Na największych uczelniach w kraju zawisną plakaty zachęcające do złożenia aplikacji do Ernst & Young . Motywy przewodnie plakatów zaprojektował znany rysownik - Marek Raczkowski.


Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym do Ernst & Young należy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie www.ey.com/pl/kariera.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również