Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Generali rozpoczyna wiosenną rekrutację do X. edycji Programu “LeoPraktyki”

Generali rozpoczyna rekrutację do Programu „LeoPraktyki”. Do 15 maja studenci kierunków biznesowych takich jak: ekonomia, ubezpieczenia, bankowość-finanse, zarządzanie, prawo, matematyka, statystyka, informatyka mogą przesyłać aplikacje.
Kategoria: Wiadomości
29.04.2014

Grupa Generali przyjmie w tym roku 10 Praktykantów do pracy w centrali firmy, w Warszawie. 


Z roku na rok program LeoPraktyki Generali cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba nadesłanych aplikacji – w zeszłorocznej edycji programu Generali otrzymało ponad 650 aplikacji.


W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, o wyborze najlepszych przesądzi przygotowanie merytoryczne kandydatów, a także kompetencje ‘miękkie’, których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne. 


Generali poszukuje osób otwartych, komunikatywnych, posiadających solidną wiedzę teoretyczną, ale też zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej i chętnych do podejmowania nowych wyzwań.


- Program letnich praktyk dla studentów. jest integralną częścią strategii personalnej Grupy Generali. Poprzez praktyki pragniemy dotrzeć do studentów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, zainteresowanych branżą ubezpieczeniową i jednocześnie nastawionych na dalszy rozwój. – mówi Katarzyna Zwierzchowska, Dyrektor Departamentu Personalnego w Grupie Generali Polska.


W Programie LeoPraktyki 2014 uczestnicy będą mogli zdobywać wiedzę i umiejętności pod okiem opiekunów Programu aż z ośmiu zespołów:


- Rozwoju Ubezpieczeń Grupowych

- Rozwoju Ubezpieczeń Zdrowotnych

- Ubezpieczeń Komunikacyjnych

- Ubezpieczeń Majątkowych Klientów Indywidualnych

- Aktuariatu Majątkowego

- Aktuariatu Życiowego

- Prawnego

- Controllingu


- LeoPraktyki są doskonałym początkiem kariery zawodowej. Warto zaznaczyć, że w tym roku  program umożliwi rozpoczęcie stażu aktuarialnego niezbędnego do zdobycia polskiej licencji Aktuariusza aż trzem praktykantom – podkreśla Katarzyna Zwierzchowska.


Dwumiesięczny program adresowany jest do studentów ostatnich lat studiów.


Szczegóły dotyczące Programu i rekrutacji znajdują się na stronie: www.generali.pl/kariera/strefa-studenta/.


Źródło: Grupa Generali

Zobacz również