Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Inwestorzy indywidualni znów spotkają się w Karpaczu na konferencji WallStreet

To już osiemnasta edycja tej największej konferencji inwestorskiej w Polsce, która w tym roku odbędzie się w dniach 6–8 czerwca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Uczestnicy, oprócz zdobywania wiedzy, będą również świętowali piętnaste urodziny SII.
Kategoria: Wiadomości
15.04.2014
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych tradycyjnie już przygotowuje dla uczestników wydarzenia nie lada gratkę. To, co od ponad 18 lat stanowi o sile konferencji WallStreet, w tym roku nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających uczestników. Każdy, kto zdecyduje się pojawić z początkiem czerwca w Karkonoszach, przez 3 dni będzie mógł stworzyć swój własny program i czerpać z wiedzy i umiejętności najskuteczniejszych praktyków. Ponad 20 wykładów, kilka dyskusji panelowych, możliwość spotkania z przedstawicielami ponad 60 spółek giełdowych, pozwala wybrać z bardzo bogatego programu najbardziej interesujące zagadnienia. Tradycją jest, że o wyborze prelegentów decydują sami inwestorzy. W tym roku udało nam się spełnić większość oczekiwań co do listy wykładowców WallStreet, dzięki czemu inwestorzy będą mieli okazję wysłuchać takich specjalistów jak m.in.: Birger Schäfermeier, Wojciech Białek, Rafał Glinicki, Marek Zuber, Paweł Szczepanik, Prof. Robert Gwiazdowski, Prof. Tomasz Zaleśkiewicz czy dr Jacek Welc.
 
A to tylko część znanych nazwisk w części merytorycznej konferencji WallStreet! Prezes SII - Jarosław Dominiak wskazuje, że to nie jedyne nazwiska, dla których warto zarezerwować trzy dni w Karpaczu:

– Od kilku lat udaje się nam zaprosić do udziału w WallStreet ikony polskiej giełdy i gospodarki oraz prezesów kierujących największymi spółkami giełdowymi. Przy okazji jubileuszu nie mogliśmy zawieść uczestników, którzy w tym roku spotkają się z dr. Janem Kulczykiem, z którym porozmawiamy o przyszłości rynku kapitałowego w Polsce, czy Adamem Góralem, Prezesem Zarządu Asseco Poland, jednej z największych spółek w Europie w branży IT. A to nie koniec niespodzianek związanych z tegorocznym WallStreet.

W przeddzień konferencji po raz pierwszy, w czwartek 5 czerwca, odbędzie się dodatkowy trening Psychologia Sukcesu w Biznesie i Sporcie prowadzony przez Pawła Jana Mroza.

Ponadto WallStreet to setki, jeśli nie tysiące porywających rozmów tysiąca miłośników rynku kapitałowego. Jak co roku pamiętamy, aby ów networking mógł się materializować w jak najprzyjemniejszym otoczeniu i przy dawce dobrej rozrywki. Obchody piętnastolecia istnienia Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych zobowiązują. Z okazji urodzin w piątkowy wieczór na uroczystej gali uczestnicy będą mogli bawić się na koncercie legendy polskiego rocka – zespołu IRA. Natomiast w sobotę, po całym dniu wykładów, uczestników konferencji rozśmieszać będzie jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Limo.
 
Wszystkich zainteresowanych polskim rynkiem kapitałowym do spotkania w Karpaczu zaprasza Prezes SII – Jarosław Dominiak

– Konferencja WallStreet to nie tylko największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce. To wydarzenie, na którym każdy zainteresowany finansami, a w szczególności tymi najważniejszymi – prywatnymi, może oko w oko spotkać się z innymi inwestorami. W trakcie przygotowań do tegorocznej konferencji zdarzyło mi się kilkakrotnie usłyszeć niezwykle przyjemnie słowa. Zabiegając o udział jednego ze znanych prelegentów w odpowiedzi usłyszałem: „proszę mi podać tylko termin, nie musi mnie Pan przekonywać do udziału”. Z kolei na jednym ze spotkań z inwestorami, gdy została wspomniana konferencja WallStreet jeden z inwestorów zażartował, że są takie wydarzenia, które reklamy nie potrzebują. Te niezwykle miłe słowa są dla całego zespołu najlepszą i najprzyjemniejszą oceną starań, jakie SII wkłada w organizacje tego wydarzenia już od kilkunastu lat. Jestem przekonany, że również po tegorocznej edycji uczestnicy podobnie będą się wypowiadali o konferencji WallStreet. Ten WallStreet jest szczególny, ponieważ w tym roku obchodzimy 15-lecie, czyli święto tych wszystkich, dzięki którym nasza organizacja stała się tym, czym jest dziś. Mam nadzieję, że będziemy wspólnie świętować. Zapraszam gorąco. Do zobaczenia w Karpaczu.

Bogaty program merytoryczny, trochę rozrywki i zabawy. Konferencja WallStreet to święto inwestorów indywidualnych w najlepszym wydaniu. 

Partnerzy główni tegorocznej konferencji: Raiffeisen BROKERS i Raiffeisen CENTROBANK, TAURON Polska Energia. Partnerzy: DM BOŚ, Iron FX, DM BZWBK, PZU Inwestycje, mDom Maklerski, DM PKO, DUCASCOPY, WHSelfinwest, JSW, Notoria Serwis, ATM, Atende, Lubelski Węgiel Bogdanka, XM, IMS. 

Wszystkie aktualne informacje o konferencji: www.sii.org.pl/ws18 

Zapraszamy serdecznie już 6 czerwca do Karpacza!

Źródło: Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Zobacz również