Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

"Kariera w Finansach i Bankowości 2020/21". Premiera!

"Nowe technologie w finansach" to temat przewodni najnowszego numeru naszego magazynu. W tym roku oprócz wersji online, umożliwiamy czytelnikom lekturę drukowanego wydania z dostawą do domu lub wybranego paczkomatu.
Kategoria: Wiadomości
23.11.2020

Rok temu w okrągłej sali konferencyjnej zastanawialiśmy się głośno, co będzie tematem numeru 2020/21. Pomysłów było, co prawda, kilka, ale szybko podjęliśmy decyzję – „Nowe technologie w finansach”. Wtedy nawet nie przypuszczaliśmy, jak bardzo będzie to hasło na czasie. Dziś, gdy obecna sytuacja epidemiologiczna na świecie zachęciła lub zmusiła wielu pracowników firm finansowych do pracy zdalnej, wirtualne narzędzia i metody pracy na odległość zaczęły odgrywać kluczową rolę. Nowa rzeczywistość szybko zweryfikowała technologiczne przygotowanie organizacji, bez uprzedzenia kazała odkryć wszystkie karty i niemal z dnia na dzień sprawdziła, na ile każda z firm jest „smart”.

Pandemia odciśnie mocne piętno na rynku pracy, to pewne. Dopisek „znajomość nowych technologii”, tak często powielany w ogłoszeniach o pracę, zagości w nich na stałe. Zapytaliśmy ekspertów, jakie jeszcze umiejętności będą kluczowe w przyszłości, w każdej ze specjalności branży finansowej, od audytu, przez księgowość po doradztwo prawno-podatkowe. Jakie zawody na pograniczu IT i finansów są na czasie już dziś i będą – za lat kilka? Dowiedzieliśmy się też, jakich ciekawych projektów nie zatrzymała pandemia i które firmy nie zamrażają rekrutacji, tylko stale przyjmują nowych pracowników. Wisienką na torcie niech będą rozmowy – wywiady z serii „Portrety”, prowadzone oko w oko w pustych biurach, z zachowaniem wszelkich epidemiologicznych zasad.

 

Co zrobić, żeby magazyn trafił w Wasze ręce?

W tym roku wychodzimy naprzeciw tym osobom, które umiłowały sobie drukowane wydania naszego magazynu. Przewodniki pachnące farbą drukarską możemy dostarczyć do Waszego domu lub wybranego paczkomatu. Zapłacicie jedynie za przesyłkę. Będzie to 5 zł (jeśli wybierzecie dostawę pocztą), 10 zł (jeśli - paczkomatem) lub 15 zł (jeśli chcecie, by odwiedził Was kurier).

Tradycyjnie magazyny wyślemy też na uczelnie, do wybranych salonów Empik a także na wydarzenia, które obejmujemy naszym patronatem. 

Wersja online przewodnika jest dostępna na stronie: karierawfinansach.pl/przewodnik/2021 oraz w aplikacji mobilnej przewodnika. 

Miłej lektury!

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również