Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs Audit OdyssEY – czyli inny wymiar finansów

Zobacz oferty pracy

Wejdź do multiwersum audytu podczas IX. edycji konkursu Audit OdyssEY. Sprawdź, jak wygląda biznes od środka i wyznacz swoją własną drogę poprzez światy różnorodnych branż. Doświadczaj, odkrywaj i graj o nagrody i karierę w EY.
Artykuł sponsorowany
Kategoria: Wiadomości
28.02.2024
EY
Zobacz
oferty pracy

Właśnie wystartowała IX. edycja Audi OdyssEY. Konkurs, w którym mogą brać udział studenci wszystkich lat studiów, podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy z nich to wszechtest online przygotowany przez audytorów EY, w którym przemycone są praktyczne case’y z ich codziennej pracy.

Ci, którzy poradzą sobie z nim najlepiej, otrzymają wejściówkę do drugiego etapu, czyli cyklu certyfikowanych warsztatów, na których przejdą kompleksowo przez proces badania sprawozdania finansowego jednej z największych spółek odzieżowych w Polsce.

Najlepsi będą kontynuować rywalizację na Terra Audita, czyli w Wielkim Finale w Warszawie. Wygra ten, kto najlepiej pozna biznes i rynek, na którym działa. Zwycięzcy otrzymają czek, voucher na szkolenie ACCA i ofertę kariery w EY.

– Żyjemy w bezprecedensowych czasach, w których niemal każdy dzień przynosi nowinki dotykające praktycznie wszystkich aspektów działalności gospodarczej. Narastająca złożoność biznesu połączona z zalewem rozmaitych informacji sprawia, że audyt finansowy odgrywa coraz ważniejszą rolę w dzisiejszym świecie. Jako profesjonalny doradca pomagamy naszym klientom jak najlepiej uchwycić otaczającą ich rzeczywistość i zaprezentować ją w sprawozdaniu finansowym w pełnej krasie. Przygotowane przez nas zadania pozwolą Ci wcielić się w takiego doradcę i przeprowadzić klienta przez rozmaite wyzwania biznesowe – mówi Radosław Antos, Manager, Audyt EY

W tej edycji jest sporo nowości – powiększona pula nagród do aż 50 000 PLN oraz możliwość wejścia do gry solo lub w 3-4 osobowym zespole.

Zapisy trwają do 27 marca na www.auditodyssey.pl.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również