Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Moneta Platina 2011

Ruszyła piąta jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu wiedzy o rachunkowości, audycie i sprawozdawczości finansowej.
Kategoria: Wiadomości
15.02.2011

Moneta Platina jest największym tego typu konkursem w kraju, organizowanym przez firmę Deloitte, wspólnie z Presspubliką - wydawcą dziennika Rzeczpospolita, Interia.pl i AIESEC Polska.


Udział w konkursie mogą wziąć studenci wszystkich uczelni, bez względu na kierunek i rok studiów, a także absolwenci szkół wyższych, którzy ukończyli uczelnię po 4 kwietnia 2010 roku.


Szczegółowe informacje na temat konkursu jego zasad i planowanego przebiegu, znajdują się na stronie www.monetaplatina.interia.pl. Odwiedzając stronę konkursu, będzie możne m.in. wypełnić przykładowy test, poznać niezbędny zakres tematyczny i przeczytać rozmowy z laureatami poprzednich edycji.


Rejestracja trwa do 31 marca br.


Do wygrania m.in. półroczne płatne praktyki w dziale Audytu Deloitte, nagrody pieniężne oraz wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych.


Patronem medialnym konkursu jest m.in. KarierawFinansach.pl, a także portale Pracuj.pl, Eurostudent.pl.


Zobacz oferty pracy w Deloitte »

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również