Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Plus Bank zamiast Invest-Bank

Invest-Bank oficjalnie zmienił nazwę na Plus Bank. Nowa odsłona instytucji jest zapowiedzią projektu biznesowego, którego uruchomienie planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.
Kategoria: Wiadomości
11.12.2013
Nowością będzie współpraca Plus Banku z Polkomtelem - operatorem sieci Plus oraz Cyfrowym Polsatem - największą platformą satelitarną w Polsce.

Jak poinformowano, już w pierwszym kwartale przyszłego roku Plus Bank wspólnie z operatorem sieci komórkowej Plus zaoferuje obecnym i przyszłym klientom banku nowoczesne produkty finansowe i telekomunikacyjne.
 
Zostanie również uruchomiony proces zmiany wizualizacji banku, który będzie dotyczył wymiany oznakowania zewnętrznego sieci własnej oraz dostosowania aranżacji wnętrz placówek instytucji. Zmiana nazwy nie wywołuje skutku w postaci zmiany podmiotu, który jest stroną zawartych już umów.

De facto Invest-Bank pod nazwą Plus Bank zaczął funkcjonować już 6 grudnia, ale sam brand był własnością Polkomtelu, operatora sieci Plus. Invest-Bank był zobligowany do zapłacenia operatorowi za użyczenie tej nazwy.

Zobacz również