Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Run, business, run, czyli najważniejsze informacje o Poland Business Run 2020

Co, gdzie i kiedy, czyli wszystko, co powinniście wiedzieć o Poland Business Run 2020 – charytatywnej sztafecie biznesowej, która co roku integruje tysiące ludzi. Zobaczcie, jakie zmiany czekają uczestników biegu w związku z pandemią.
Kategoria: Wiadomości
28.05.2020
Fot. Unsplash

Udział w Poland Business Run to dla wielu firm coroczna tradycja – okazja do integracji w sportowym duchu poza korytarzami korporacji i niedzielnej przebieżki w szczytnym celu.

Tegoroczna, ósma edycja imprezy zostanie przeprowadzona w nowej formule ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa. Nie będzie spotkania wszystkich uczestników w jednym miejscu, wielkiej imprezy w sercu Mordoru, czy na Rynku w Krakowie. Podobnie jak wiele imprez biegowych odbywających się w Polsce, także Poland Business Run, będzie można przebiec w tym roku w dowolnie wybranej lokalizacji a na koniec zapisać uzyskany wynik w przygotowanej aplikacji. 

Bez zmian pozostaje charytatywny cel biegu – wsparcie kolejnych beneficjentów Fundacji Poland Business Run po amputacji i z niepełnosprawnością ruchową. 

Poland Business Run: najważniejsze informacje

Termin: 6 września 2020 roku w godzinach 8:00-18:00 każdy biegacz powinien pokonać dystans Poland Business Run sam lub z członkami swojej drużyny w dozwolonej grupie, według obowiązujących przepisów.

Dystans: 4 km na jednego uczestnika biegu

Drużyna: Każda drużyna powinna składać się z 5 uczestników. Poland Business Run 2020 to bieg skierowany głównie do biznesu, jednak w sztafecie mogą uczestniczyć wszystkie osoby, które zgłoszą swoją 5-osobową drużynę. 

Gdzie odbywa się bieg: Każdy biegacz powinien samodzielnie wytyczyć wymagany odcinek w wybranej przez siebie lokalizacji. Nie trzeba, jak dotychczas, biec konkretnie w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie, a można w dowolnej miejscowości, na wsi czy w górach, w kraju lub poza jego granicami! 

Pakiety startowe: W pakiecie startowym znajdziecie specjalną chustę wielofunkcyjną (która może zastąpić maseczkę), numer startowy i medal. Przesyłkę otrzymacie przed startem w zawodach. 

Zapisywanie wyników: Każdy zawodnik rejestruje swój bieg za pomocą jednej z dostępnych na rynku, dowolnie wybranej aplikacji biegowej (np. Endomondo, Strava, Runkeeper itp.) z funkcją GPS, zarejestrowanej na urządzeniu mobilnym. Dodatkowo należy zainstalować aplikację Poland Business Run, za pomocą której, 6 września będzie można podać swój wynik i potwierdzić go zrzutem ekranu z aplikacji biegowej. Dozwolone jest zapisanie śladu GPS za pomocą zegarka sportowego zintegrowanego z aplikacją mobilną.

Wyniki: Kiedy wszyscy zawodnicy danej drużyny wystartują i wprowadzą swoje wyniki do aplikacji Poland Business Run, wyniki zostaną zaprezentowane w klasyfikacji generalnej.

Termin rejestracji: Zapisy dla wszystkich biegaczy ruszają 27 maja 2020 roku i potrwają dokładnie 2 tygodnie, do 10 czerwca 2020 roku. Po tym terminie nie będzie można się już zarejestrować. 

Opłata startowa: Uczestnicy biegu powinni uiścić opłatę w ciągu 14 dni od rejestracji w wysokości 375 zł netto za jedną drużynę. 

Cel biegu: Dzięki środkom z zapisów drużyn, co roku przekazywana jest pomoc finansowa osobom z dysfunkcjami narządów ruchu, w tym po amputacjach. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również