Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Praca lub praktyki od ręki? Odwiedź Targi Pracy UŁ

Młodzi ludzie chcą pracować, ale często brak im profesjonalnej podpowiedzi. We wrześniu 2017 roku bezrobocie w łódzkim wynosiło 7,1%, z czego 11% stanowiły osoby do 25. roku życia. Największa uczelnia badawcza w centralnej Polsce może pomóc tym, którzy planują pracę zmienić lub w ogóle rozpocząć karierę zawodową - wystarczy 16 listopada odwiedzić 13. Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Zarządzania.
Kategoria: Wiadomości
13.11.2017

Swoje oferty prezentować będzie niemal 50 wystawców – firm i instytucji – które zaoferują pracę, płatne staże i praktyki. Na studentów poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych czekać będą przedstawiciele organizacji pozarządowych (NGOs), których będzie można spotkać na najwyższym piętrze Wydziału Zarządzania. Można liczyć m.in. na obecność Fundacji Urban Forms, Fundacji Krwinka czy Fundacji Swim for a Dream. Osoby, które zapisały się do projektu Kreator Kariery będą miały okazję wziąć udział w profesjonalnej rozmowie rekrutacyjnej i, być może, podpisać umowę z nowym szefem!

Niektórzy muszą jednak na spokojnie pomyśleć, czym chcieliby zajmować się w życiu. Na nich czeka strefa doradcza, profesjonalne stanowisko do makijażu i miejsce, gdzie można zrobić sobie zdjęcie do CV. Kiedy już to wszystko zrobią, będą mogli wysłuchać motywacyjnej prelekcji gościa specjalnego Targów, będzie nim Yuri Drabent - jeden z najdynamiczniejszych przedstawicieli branży marketingowej młodego pokolenia. Jego wystąpienie rozpocznie się o godz. 13.30.

Dla tych, którzy lubią zaplanować swoją wizytę na Targach, przed wydarzeniem dostępna będzie darmowo, w App Store i Google Play, specjalna aplikacja mobilna „Targi Pracy Uniwersytet Łódzki”, która w tym pomoże.

Partnerem strategicznym Targów jest firma ABB. Partnerzy główni do BNP Paribas Securities Services, Fujitsu, Pracuj.pl i Akademia Rainbow. Wspiera nas również Urząd Miasta Łodzi z Programem Młodzi w Łodzi, a technologicznie pomaga Liki Mobile Solutions. Patronat nad wydarzeniem objęli: Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau i Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również