Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Praktyki w Citi Handlowy już wiosną

Citi Handlowy, jak i spółki Citi w Polsce, czyli Citi Service Center, rozpoczęły nabór do tegorocznej, edycji Programu Praktyk Letnich.
Kategoria: Wiadomości
20.03.2013
Praktyki letnie to nie tylko 11 tygodni inspirującej pracy i projektów w różnych obszarach biznesowych od bankowości korporacyjnej przez detaliczną po zarządzanie ryzykiem czy operacje i technologie, ale także szkolenia i oryginalne projekty – takim był w 2011 roku lipdub. Wszystko to przekłada się na wysoką popularność programu – w 2012 zgłosiło się ponad 2000 chętnych.

- Praktyki Letnie to doskonała szansa na poznanie firmy od kulis, nawiązanie relacji, zdobycie konkretnej wiedzy i umiejętności. I to ma sens -  co potwierdzają sami praktykanci w ankietach, dając najwyższe noty za praktyczną wiedzę, którą dzielą się nasi eksperci ze studentami oraz świetną atmosferę pracy. Dużo pozytywnych ocen zbiera też wyjazd integracyjny połączony z wolontariatem, którym rozpoczynamy każdą edycję praktyk. Bankowa Fundacja im. Kronenberga jest liderem wolontariatu pracowniczego w kraju, stąd naturalne jest, że chcemy tą ideą dzielić się ze studentami. - mówi Joanna Grzeszkowska, Dyrektor Biura Wizerunku Pracodawcy Citi Handlowy, odpowiedzialna za Program Praktyk Letnich. 

Formularze aplikacji udostępnione są na stronie Banku w zakładce Kariera. Termin nadsyłania upływa 14 kwietnia. Zasady programu Praktyk Letnich oraz wymaganiach wobec kandydatów są dostępne na stronie www.citihandlowy.pl/kariera w zakładce Student. W Citi Handlowy i Citi Service Center dla najlepszych praktykantów istnieją możliwości stałej pracy po Programie. Dodatkową okazją do spotkania z przedstawicielami Citi Handlowy i CSC są właśnie odbywające się targi pracy. W najbliższych tygodniach będą obecni na Dniach Kariery w Krakowie, Targach ATP w Łodzi oraz na spotkaniu Kierunek Bank w Szkole Głównej Handlowej.

Citi Handlowy i Citi Service Center należą do grona najlepszych pracodawców w kraju, co zostało potwierdzone certyfikatem Top Employers Polska 2013. Więcej o ofercie Banku jako pracodawcy można zobaczyć na bankowym kanale Citi Handlowy na youtube pod linkiem: www.youtube.pl/citihandlowy w zakładce Kariera w banku.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również