Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Road to Excellence. Poznaj pracę analityka danych

Road to Excellence to najnowszy projekt NZS SGH, którego misją jest popularyzowanie wykorzystywania narzędzi analitycznych do rozwiązywania problemów biznesowych i podejmowania decyzji.
Kategoria: Wiadomości
29.11.2013
Road to Excellence to:
1. cykl szkoleń i warsztatów analitycznych (grudzień)
W grudniu na SGH odbędą się szkolenia przybliżające studentom pracę analityka danych. Warsztaty zostały przygotowane przez Partnerów projektu i będą silnie związane z obsługą narzędzi analitycznych takich jak Excel czy Access. 

2. konkurs (od 29 listopada)
Na stronie internetowej projektu (www.r2e.pl) 28 listopada zostanie opublikowane zadanie konkursowe - problem biznesowy w postaci case’a. Rozwiązania zadania konkursowego będzie można nadsyłać w terminie 29 listopada8 grudnia. Case został przygotowany we współpracy z Partnerem projektu, firmą Excelling.

Do finału konkursu (11 stycznia) dostanie się 30 najlepszych uczestników z I etapu. Finaliści zmierzą się z trudniejszym i bardziej rozbudowanym zadaniem w warunkach kontrolowanych.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. Kindle Paperwhite, iPody Shuffle, specjalistyczne książki dotyczące różnych narzędzi analitycznych jak SAS, R czy Excel VBA).

3. Panel dyskusyjny (luty 2014)
W lutym 2014 roku na SGH w Warszawie odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony tematyce analitycznej z udziałem nauczycieli akademickich oraz Partnerów projektu. Odpowiemy na pytania: Czy i dlaczego warto wiązać swoją przyszłość z zawodami analitycznymi? Jaką ścieżkę rozwoju dla siebie wybrać?

Road to Excellence daje szansę sprawdzenia i rozwinięcia swojej znajomości MS Excel i innych narzędzi analitycznych pod kątem analizy danych. R2E to projekt stworzony z myślą o przyszłych analitykach biznesowych i finansowych, audytorach, aktuariuszach, księgowych i wszystkich innych studentów, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w kierunku analitycznym.

Projekt Road to Excellence został objęty patronatem JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, prof. dr hab. Tomasza Szapiro.

Partnerami projektu są firmy Excelling, PwC, Mars oraz 3M.
Patronat medialny nad Road to Excellence objęły portal Karierawfinansach.pl, Perspektywy oraz portal dlaStudenta.pl.

Więcej informacji na:

Zobacz również