Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ruszyła VI edycja projektu „British-Polish Investment Alliance”

W poniedziałek ruszyła rekrutacja do VI edycji projektu British-Polish Investment Alliance (BPIA), organizowanego przez Klub Inwestora SGH.
Kategoria: Wiadomości
26.10.2017

W ramach projektu najlepsi studenci będą mieli okazję uczestniczenia w spotkaniach i warsztatach zorganizowanych przez instytucje państwowe, banki inwestycyjne oraz uczelnie mieszczące się w Wielkiej Brytanii. Ponadto przewidziany jest udział w Polskim Forum Ekonomicznym oraz konferencji Oxford Inspires. 

 

– Nasza inicjatywa daje studentom możliwość nawiązania relacji biznesowych z przyszłymi pracodawcami. Wielu alumnów projektu pracuje obecnie w firmach, takich jak JP Morgan czy McKinsey – mówi Paulina Białek, tegoroczna koordynatorka. Ponadto projekt otwiera bardzo wiele możliwości edukacyjnych. Uczestnicy mogą nie tylko nawiązać znajomości ze studentami najlepszych brytyjskich uczelni, ale także otrzymać pomoc przy procesie rekrutacyjnym na wszystkim dobrze znany Oxford czy Cambridge. 

 

Więcej informacji a stronie www.b-pia.com, gdzie również zamieszczony jest formularz aplikacyjny.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również