Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Staż finansowy w 60 krajach? To możliwe

Absolwenci studiów licencjackich i magisterskich o międzynarodowym profilu i wszechstronnych zdolnościach, specjalizujący się w ekonomii, finansach, biznesie, IT, marketingu cyfrowym lub przedmiotach ilościowych (m.in. matematyka, statystyka). Oto profil 20 młodych ludzi z całego świata, których Generali poszukuje do nowego programu.
Kategoria: Wiadomości
27.03.2015

Celem Generali Global Graduate Program jest pozyskanie nowych, uzdolnionych osób, aby umożliwić im rozwój w strukturach Grupy Generali i rozpoczęcie międzynarodowej kariery.

Zobacz zestawienie praktyk letnich w finansach na rok 2015 »

18-miesięczny program rozpoczyna się we wrześniu 2015 roku i kończy w marcu 2017 roku. Uczestnicy pracować będą w międzynarodowym systemie zatrudnienia rotacyjnego na przestrzeni różnych sektorów w 60 krajach, w których Grupa prowadzi działalność. Inicjatywa zakłada uczestnictwo w szkoleniu Generali MIB Master in Insurance Management opracowanym we współpracy z MIB School of Management of Trieste. Uczestnicy będą zatrudnieni przez siedzibę Assicurazioni Generali na czas trwania programu, a następnie zostaną przyjęci do pracy w jednym z przedsiębiorstw Grupy Generali na całym świecie.

Generali jest stale rozwijającym się graczem na rynku międzynarodowym - powiedziała Kierownik Grupy Generali ds. HR i Organizacji, Monica Possa. - Szukamy młodych ludzi, którzy pragną pracować w dynamicznym środowisku i przyczynić się do rozwoju firmy.

Zobacz zestawienie praktyk letnich w finansach na rok 2015 »

Kandydaci muszą być absolwentami studiów licencjackich lub nowymi absolwentami studiów magisterskich o imponującym wykształceniu, których staż pełnoetatowy na dzień 1 września 2015 roku nie będzie przekraczał dwóch lat. Dodatkowo, Grupa Generali wymaga od przyszłych uczestników znakomitej znajomości języka angielskiego oraz przynajmniej jednego innego języka. Nie bez znaczenia będzie również doświadczenie międzynarodowe - kandydaci powinni pracować co najmniej 4 miesiące poza krajem zamieszkania.

Na podst. www.prnews.pl

Zobacz również