Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Targi pracy na jesień 2022 – przewodnik. Co, gdzie i kiedy?

Polecamy kilka wydarzeń, które odbędą się tej jesieni a mogą przybliżyć Was do odnalezienia idealnego pracodawcy i pracy, do której będziecie chodzić nie z obowiązku, lecz prawdziwej przyjemności!
Kategoria: Wiadomości
11.10.2022
fot. Unsplash

Targi pracy to wydarzenia, na których w jednym miejscu (zazwyczaj na stadionie, auli na uczelni czy na hali widowiskowej) możecie spotkać kilkuset pracodawców, m.in. rekruterów, którzy na co dzień prowadzą rekrutacje i przeglądają CV w celu złowienia najlepszych kandydatów. Możecie stanąć z nimi oko w oko, skonsultować swoje CV albo dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak przebiega proces rekrutacji w danej organizacji i jakie możliwości rozwoju mają pracownicy. Kto wie – może właśnie na targach poznacie swojego przyszłego szefa czy szefową!

Targom pracy często towarzyszą dodatkowe wydarzenia, takie jak szkolenia czy warsztaty, które są darmowe, ale często wymagają wcześniejszej rejestracji ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. 

Targi pracy w Warszawie

Kiedy? Co? Gdzie?

18 października 2022, godz. 10-17

Talent Days PGE Narodowy
27 października 2022, godz. 10-16 Dni Kariery Szkoła Główna Handlowa

Targi pracy w Krakowie

Kiedy? Co? Gdzie?
11 października 2022, godz. 10-16 Targi pracy UEK Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
13 października 2022, godz. 10-17

Talent Days

ICE Kraków Congress Centre

Targi pracy we Wrocławiu

Kiedy? Co? Gdzie?
26 października 2022, godz. 10-16 Talent Days Tarczyński Arena Wrocław
24-25 listopada 2022 Targi pracy i praktyk Kampus Kariery

Wydarzenie odbywa się online

Targi Pracy w Katowicach

Kiedy? Co? Gdzie?
11 października 2022, godz. 10-16

Talent Days

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Pandemia spowodowała, że wiele wydarzeń odbywa się hybrydowo, część stacjonarnie lub całkowicie w formule online. W formie wirutalnej w dniach 26-27 października 2022 roku odbędą się Targi Pracy JOBICON. Harmonogram i zapisy dostępne są na stronie: jobicon.pracuj.pl

 

Źródła: Talent Days, Dni Kariery

Autor: Karolina Zdunowska
Redaktor naczelna Grupa MBE

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości współpracowała z wydawnictwami: Media Regionalne, Ringier Axel Springer i Marquard Media. W Grupie MBE była odpowiedzialna za redakcję tekstów do magazynu „Kariera w Finansach i Bankowości” oraz na stronę KarierawFinansach.pl w latach 2018-2022.

Zobacz również