Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Trzymaj rękę na pulsie. Poznaj plany rekrutacyjne pracodawców

Co decyduje o przewadze na konkurencyjnym i niepewnym rynku sektora finansowego? Przede wszystkim ludzie, którzy są dla każdej prężnie rozwijającej się organizacji najcenniejszym aktywem. Za procesami biznesowymi, projektami doradczymi i produktami finansowymi stoją zawsze najlepszej klasy specjaliści.
Kategoria: Wiadomości
26.04.2016

Nasza redakcja przeprowadził z organizacjami obecnymi na polskim rynku pracy szereg wywiadów poświęconych przede wszystkim planom rekrutacyjnym pracodawców reprezentujących szeroko pojętą branżą finansową oraz sektor nowoczesnych usług biznesowych.

W nowej sekcji Trendy na czytelników czeka już teraz wiele inspirujących rozmów, które nie tylko mogą okazać się pomocne w trakcie poszukiwania wymarzonego stażu, programu praktyk bądź pracy, ale również stać się ważnym źródłem wiedzy na temat profilu wybranej organizacji, co z pewnością przyda się podczas rozmów rekrutacyjnych.

Czego możesz dowiedzieć się, czytając Trendy?

  • Poznasz plany rekrutacyjne pracodawców w nadchodzących miesiącach 2016 roku.
  • Dowiesz się, na jakie stanowiska bez doświadczenia zawodowego chcą zatrudniać młodych ludzi pracodawcy.
  • Z pierwszej ręki uzyskasz informacje poświęcone stanowiskom specjalistycznym i managerskim, które wymagają minimum ok. 5-letniego doświadczenia zawodowego.
  • Przekonasz się, jakie ciekawe programy rozwojowe czekają na Twojej zawodowej drodze.
  • Przeczytasz o kulturze organizacyjnej wybranych pracodawców, którzy inwestując w swoich specjalistów, inwestują tak naprawdę w swoją przyszłość.

W najbliższych miesiącach będziemy zapraszać do udziału kolejne organizacje, którzy podzielą się z Wami swoimi planami rekrutacyjnymi.

Trzymaj zatem rękę na pulsie. Czytaj o planach pracodawców, którzy są liderami w takich branżach jak audyt, podatki, księgowość, konsulting, sektor usług dla biznesu, bankowość bądź ubezpieczenia.

Więcej informacji na stronie www.karierawfinansach.pl/trendy

Zobacz również