Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

VI Doroczna Konferencja Rachunkowości

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Dorocznej Konferencji Rachunkowości, która odbędzie się w dniach od 28 listopada do 02 grudnia 2010 roku w Kołobrzegu w nowo otwartym Hotelu Marine.
Kategoria: Wiadomości
12.10.2010

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego jako najstarsza i największa organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami jest organizatorem VI Dorocznej Konferencji Rachunkowości. 


Doroczna Konferencja Rachunkowości jest cyklicznym spotkaniem księgowych, podczas którego omawiane są najważniejsze zmiany w Ustawie o rachunkowości, w systemie podatkowym jak i przepisach międzynarodowych.


Konferencja tworzy płaszczyznę, na której można zdobyć aktualną wiedzę od zaproszonych ekspertów jak i wymienić poglądy na tematy zaistniałych zmian. Stanowi ona również idealne miejsce na podzielenie się swoimi doświadczeniami oraz nawiązać nowe i długotrwałe kontakty wśród uczestników.


Prelegenci konferencji


Do poprowadzenia wykładów zostali zaproszeni między innymi członkowie Komitetu Standardów Rachunkowości: prof. Jerzy Gierusz, prof. Radosław Ignatowski oraz Małgorzata Czupryńska.


Wśród prelegentów - wybitnych specjalistów i praktyków są również: Adam Kęsik - prezes KIBR, prof. dr hab. Aldona Kamela - Sowińska, dr Przemysław Kabalski, Adam Bącal - sędzia NSA, Dorota Kosacka - Łędzewicz, Hanna Kozłowska, Paweł Wójciak i inni specjaliści z dziedziny rachunkowości i podatków. 


Konferencję uatrakcyjni występ znanego satyryka Marcina Dańca.


Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwa na stronie www.cosz.skwp.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon do Działu Kontaktów z Klientami nr 022 626 06 05.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również