Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

W Łodzi otwiera się nowe centrum usług

Łódź pozyskała nowego inwestora - firmę McCormick, lidera w produkcji i sprzedaży przypraw. Powstające właśnie centrum usług wspólnych zatrudni głównie specjalistów z obszaru finansów.
Kategoria: Wiadomości
19.02.2015

McCormack obecny jest na polskim rynku od 2011 roku, kiedy przejął w Polsce firmę Kamis i jej zakład produkcyjny w Stefanowie. Po tej inwestycji oraz dobrym wizerunku Polski jako świetnej lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług biznesowych pod koniec 2014 roku organizacja zdecydowała się na kolejną inwestycję - centrum usług wspólnych. Łódź wygrała z takimi miastami, jak Wrocław i Gdańsk.

Zobacz oferty pracy na stanowisku analityk finansowy »

Łódzkie centrum będzie się zajmować finansami i księgowością dla rynków Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W internecie pojawiły się już pierwsze oferty pracy, a cały projekt rekrutacyjny prowadzi firma Hays.

Firma będzie poszukiwała głównie analityków finansowych oraz specjalistów zajmujących się migracją procesów biznesowych. Na oferowanych stanowiskach będzie również wymagana znajomość języków obcych, w tym hiszpańskiego, portugalskiego lub francuskiego.

Na podst. "Dziennika Łódzkiego"

Zobacz również