Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

„Woman that matters” – program mentoringowy dla studentek (edycja 2021)

W ramach inicjatywy „Woman that matters” liderki Deloitte dzielą się wiedzą i doświadczeniem z kobietami, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Rekrutacja do tegorocznej edycji programu trwa do 12 lutego 2021 roku.
Kategoria: Wiadomości
21.01.2021
Fot. Unsplash

Projekt "Woman that matters" w tym roku odbywa się pod hasłem „Wsparcie ma znaczenie”. Uczestnikami mogą być ambitne studentki III, IV i V roku, w tym szczególnie te uczące się na kierunkach finansowo-ekonomicznych oraz technologicznych.

Pary mentoringowe zostaną dobrane na podstawie zaznaczonych w formularzach zgłoszeniowych obszarów zainteresowań. W czasie programu – w ciągu trzech miesięcy – odbędą trzy spotkania online.

– Projekt realizuje ideę „pay forward”, czyli przekazania swojego doświadczenia i wiedzy dalej, tak aby studentki mogły z nich skorzystać, stawiając pierwsze kroki na rynku pracy i planując karierę. Rozmowy z liderkami, które przeszły już tę drogę, dają młodym kobietom inspirację i odwagę do działania, a także możliwość weryfikacji swoich planów, wątpliwości i wizji kariery zawodowej. Dla przyszłych liderek to też szansa na poznanie firmy, zdobycie informacji na temat tego, jak wygląda kariera w Deloitte na poszczególnych etapach, czy w różnych, specyficznych liniach serwisowych – mówi Malwina Faliszewska, Menedżerka, liderka obszaru Szkoleń i Rozwoju oraz budowania kultury włączającej, ICF i Gallup Strengths coach.

Celem inicjatywy "Woman that matters" jest nauczenie uczestniczek programu odważnie artykułować swoje potrzeby, ambicje i aspiracje. Mieć odwagę szukać okazji zawodowych i korzystać z tych, które się przed nimi pojawiają.

– Chcemy, by nasze liderki, dzieląc się tym, co same otrzymały, rozwijając swoją karierę, aktywizowały młode pokolenia kobiet. Pierwsza edycja programu została przyjęta przez studentki bardzo entuzjastycznie. Mamy nadzieję, że edycja tegoroczna powtórzy ten sukces – mówi Joanna Świerzyńska.

Absolwentki programu mają okazję współpracować z liderkami Deloitte, korzystać z ich wiedzy i doświadczenia, a to pomaga im w świadomym planowaniu kariery.

Zgłoszenia do programu „Woman that matters” trwają do 12 lutego 2021 r. i odbywają się przez stronę kariera.deloitte.pl. W tym roku w projekcie może wziąć udział dwa razy więcej mentorek niż w ubiegłorocznej edycji. Na studentki czeka aż 68 miejsc

Zobacz, jak wyglądała pierwsza edycja programu:

Źródło: informacja prasowa Deloitte.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również