Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o pracy w BNP Paribas Securities Services Polska

Marzy Wam się praca pełna wyzwań, w której na co dzień będziecie używać języka obcego? Sprawdźcie, jakie możliwości oferuje BNP Paribas Securities Services Polska i nadajcie tempa swojej karierze.
Artykuł sponsorowany
Akcja redakcyjna: Szersze spojrzenie
Kategoria: Wiadomości
06.05.2020

BNP Paribas Securities Services Polska wchodzi w skład globalnej Grupy BNP Paribas, zatrudniającej 196 000 pracowników na całym świecie i będącej jednym z największych banków Europy. W odróżnieniu od banku detalicznego, specjalizuje się w obsłudze operacji na papierach wartościowych i funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych.

Obecnie w warszawskim biurze wyróżnionym ekologicznym certyfikatem BREEAM pracuje 1000 osób. Przez cały rok prowadzone są rekrutacje do departamentów takich jak:

  • Fund Administration,
  • Fund Dealing Services,
  • Transfer Agency,
  • Alternatives,
  • Securities Data Administration,
  • Middle Office,
  • Depositary & Fiduciary Services,
  • Investment Reporting & Performance.

Główne wyróżniki

BNP Paribas Securities Services Polska wyróżnia świetna atmosfera i innowacyjne podejście do pracy.

– Sektor finansowy dynamicznie się zmienia, a my razem z nim. Samo dotrzymywanie tempa, otwartość i szybka zdolność adaptacji to jednak nie wszystko. Chcemy być liderem transformacji i wyznaczać kierunek zmian. Stawiamy na nowoczesne technologie i niestandardowe rozwiązania. To wszystko sprawia, że praca w BNP Paribas Securities Services jest dynamiczna i nie pozostawia miejsca na nudę – mówi Aleksandra Grajczyk, HR Business Partner i liderka zespołu Rekrutacji w BNP Paribas Securities Services Polska.

Najważniejsi są ludzie

– Nasze zespoły tworzą utalentowani ludzie, dlatego szczególną uwagę przykładamy do ich rozwoju zawodowego i osobistego. Pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów, bogatą ofertę szkoleń oraz możliwość rozwoju na jednej z sześciu ścieżek kariery, wśród których wymienić można między innymi ścieżkę ekspercką, projektową i liderską – mówi Joanna Giedyk, HR Business Partner i liderka zespołu Szkoleń i Rozwoju w BNP Paribas Securities Services Polska.

– Tworzymy środowisko, w którym każdy może realizować swój potencjał i czuć się swobodnie – mówi Anna Szymańska, liderka stowarzyszenia MixCity działającego w ramach BNP Paribas Securities Services Polska, wspierającego różnorodność i inkluzywność w miejscu pracy.

A po pracy? Organizacja oferuje szeroki wybór dodatkowych aktywności – od firmowych drużyn sportowych po klub wystąpień publicznych. 

CSR

BNP Paribas Securities Services jest liderem w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Organizacja działa na rzecz lokalnych społeczności, buduje place zabaw, remontuje szkoły i tworzy programy edukacyjne zachęcające najmłodszych do nauki matematyki.

Ty też możesz stać się częścią zmiany i tworzyć bardziej inkluzywny i ekologiczny świat.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również