Temat tygodnia
Rozmowa z Kasia Malinowską, trenerką rozwoju osobistego i certyfikowanym coachem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Wygraj wycieczkę do Nowego Jorku lub praktyki!

Jesteś studentem lub absolwentem i planujesz związać swą przyszłość z branżą finansów i bankowości? Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, które, być może nie zawsze spełniały Twoje oczekiwania?
Kategoria: Wiadomości
07.11.2011

Z początkiem roku akademickiego  2011/12 wystartowało I Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX - finanse i bankowość, projekt MBE group zrealizowany przy współpracy merytorycznej z portalem Karierawfinansach.pl oraz firmą szkoleniową BPP Professional Education. W ankiecie organizatorzy pytają o wykształcenie, doświadczenie i preferencje zawodowe respondentów. Wszystkie odpowiedzi posłużą do sporządzenia zbiorczych statystyk prezentujących opinie na temat rynku pracy i pracodawców. Analiza rynku pracy obejmuje ocenę firmy, branży, zachowania pracodawców i oferowanych przez nich warunków z punktu widzenia pracownika. Wyniki analizy pozwalają zdefiniować czynniki wpływające na lojalność pracownika, skłaniające do efektywniejszej pracy, a także motywujące do ciągłego rozwoju.


Respondenci badania uzyskają dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże gdzie warto zaplanować karierę w branży finansowej, który pracodawca jest najodpowiedniejszy względem oczekiwań i doświadczenia oraz jak wypada się w stosunku do innych studentów i absolwentów.


Nagrodami głównymi w badaniu są wycieczka do Nowego Jorku, podczas której zwycięzca będzie miał możliwość przygotować specjalny raport na temat aktualnej sytuacji w branży finansowej lub kwota 10 tyś zł do wykorzystania na kursy przygotowujące do certyfikatu ACCA lub CIMA w firmie szkoleniowej BPP Professional Education.


Badanie jest dostępne do 30 listopada 2011 roku pod linkiem:
http://www.mbeindex.pl/ankieta/?utm_source=kwf&utm_medium=baner&utm_campaign=mbe

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również