Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zostań Dyrektorem Finansowym Roku 2011

Laureaci zostaną wyłonieni na podstawie nadesłanych ankiet. Kapituła będzie analizowała informacje o kandydatach i o instytucjach dla których pracują.
Kategoria: Wiadomości
15.02.2012

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Euler Hermes oraz magazyn Forbes, za dokonania i efekty w minionym roku, nagrodzą najlepszych dyrektorów finansowych i CFO, wyróżniających się skutecznością w działaniu przy zmiennych warunkach gospodarczych.    


Dyrektora Finansowego Roku 2011, w dwóch kategoriach: "małe i średnie przedsiębiorstwa" (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł) oraz "duże przedsiębiorstwa" (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł), wyłoni Kapituła złożona z osób zaufania publicznego: aktywnych zawodowo finansistów, niezależnych ekspertów oraz naukowców.


Laureaci zostaną wyłonieni na podstawie nadesłanych ankiet. Kapituła będzie analizowała informacje o kandydatach i o instytucjach dla których pracują. Głównymi kryteriami oceny będą: osiągnięcia zawodowe, np. sukces przy restrukturyzacji, zarządzanie płynnością finansową i należnościami, doświadczenie we wspieraniu ekspansji firmy, kwalifikacje i wykształcenie, wkład w budowę pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa, przebieg kariery zawodowej, umiejętność przezwyciężania kryzysów oraz trudności, etyka zawodowa oraz wyniki ekonomiczne firmy.


Nad przebiegiem Konkursu i pracami Kapituły nadzór audytorski sprawuje Grant Thornton. Udział w Konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Zgłoszenia są przyjmowane do 23 marca 2012 r. Wyniki siódmej edycji Konkursu zostaną ogłoszone 23 maja 2012 roku w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się podczas IV Kongresu Dyrektorów Finansowych.


Zdobądź tytuł "Dyrektor Finansowy Roku 2011" - wypełnij ankietę zgłoszeniową na stronie:


www.dyrektorfinansowyroku.pl


Organizatorzy

Euler Hermes  ACCA logo Forbes

Partnerzy strategiczni

HSBC   SAGE

Partnerzy

Partnerzy DFR

Patronat medialny

Patronat medialny DFR

Zobacz również